UA
RU

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами

Редагувати переклад
На шляху пізнання несвідомого підходимо до вибору сюрпризу для жінок з особливою осміленістю.
Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 1

Можна по-різному ставитися до Міжнародного жіночого дня: називати його архаїзмом чи оммажем годинникам жорсткого патріархату, але заперечувати ще одну можливість насолодитися безмежною увагою чоловіків до нас, прекрасних жінок, було б нерозумно. Звичайно, краще, щоб представники протилежної статті одаровували нас презентами щодня, але і подарунки особливими днями не менш прекрасні.

8 березня — ще один привід подякувати своїм безмежно жіночним, трогательним і таким різним іншим половинкам, і зізнатися їм у любові. Якщо всі можливі варіанти сюрпризів вже були випробувані, зосередьтеся на тих, які інтуїтивно будуть до смаку вашим жінкам. Розпізнайте свою улюблену в одному з 12 класичних архетипів, і отримуйте пряму підказку щодо вибору особливого подарунка.

 

 

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 2

Шукач

Саме серед представників архетипу «Шукач» найбільше трендсетерів — тих, хто встановлює модні закони і діє на власний розсуд. Постійний пошук нових ворожень, зміна хобі та пристрасть до новинок — їх відмінні риси характеру. У Міжнародний жіночий день пропонуємо презентувати шукачкам набор TRESemme, що складається з крему-догляду за волоссям, безсульфатного шампуню та кондиціонера. Не здивуємось, якщо всі подруги вашої другої половинки вже на наступний день після 8 березня побігти до магазину купувати власний ідеальний набір краси.

На правах реклами.

 

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 3

правитель

За вдачею лідери, люди, які протягом своєї життя обов'язково приходять до високої посади із винятковою зарплатнею, обожнюють підкреслювати свій статус та авторитет. Дівчатам архетипу «Правитель» — бізнесвумен та абсолютним диво-жінкам, варто робити сюрпризи, які зможуть без слів розповісти все про їхній статус. Система нагрівання табаку IQOS — зручний та модний гаджет для класичних лідерів.

Читай також: «Історія повторюється»: У Мережі вийшов тизер майбутнього інтерв'ю Опри Вінфрі з герцогами Сассекськими

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 4

Веселун

Яскраві враження, емоції, пригоди — люди архетипу «Веселун» не можуть уявити свого життя без авантюр і постійного пошуку нових ворожень. Їхній основний страх — опинитися поза «зоною уваги», а тому «жартівники» особливо зрадіють різноманітним пропозиціям, які обіцяють подарувати їм нові враження. Подорож для двох, де можна насолодитися всіма принадами цивілізації й історичними пам'ятками — ідеальний подарунок для таких жінок на 8 березня.

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 5

Мудрець

Ми відверто завидуємо тим чоловікам, яким пощастило влюбитися в жінок з архетипом «Мудрець». Адже це означає не тільки ті, що вони неймовірно розумні, логічні і допитливі, але і ті, що вибрати черговий сюрприз для них не складе жодних труднощів. Просто купіть їй місце у пізнавальному онлайн-марафоні, на тренінгу чи вебінарі, і насолоджуйтесь блиском у її очах. А вже що це буде можливість взяти участь у кулінарному майстер-класі або в археологічних розкопках — вирішувати лише вам, як глибокому знавцю її уподобань.

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 6

 

 

Реаліст

Працьовиті, практичні гуманісти — такими є представники архетипу «Реаліст». Вони щиро люблять людей, і найбільше бажають стати частиною спільноти. Для того, щоб вашій прямолінійній та чесній дівчині було простіше знайти собі у колективі, подаруйте їй книгу про емоційний інтелект, адже розвивати чесноти — її принцип номер 1.

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 7

 

Чарівник

Якщо ваша жінка обожнює зачитуватися фантастичними романами, а серед її настільних аксесуарів є і карти таро, і натальна схема частки, можемо припустити, що вона належить до архетипу «Чарівник». Для таких дівчат важливо відчувати можливість чарівного втручання випадку, ймовірність дива, а найщиріший подарунок для неї на 8 березня — прикраса, яка у її очах перетвориться на справжній амулет.

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 8

Опікун

Якщо ваша дівчина піклується більше про ваші потреби та тих, хто її оточує, ніж про свої, щиро любить допомагати знайомим і відрізняється характерними альтруїстичними задатками, найвірогідніше вона належить до архетипу «Опікун». У день 8 березня пропонуємо на годину стати її опікуном, і подарувати їй презент, про який, ймовірно, у неї навіть не буде часу подумати. Блуза вільного силуету — символ вашої глибокої вдячності за чуйну і щедру душу вашої другої половинки.

Читай також: Для спілкування з Опро Уінфрі Меган Маркл обрала образ вартістю десятки тисяч доларів

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 9

герой

Жінок архетипу «Герой» існує дуже мало, але їх войовничу ауру ви точно розгадаєте з першого погляду. Сильні, вольові, які вважають своїм обов'язком захищати ображених, такі дівчата на 8 березня чекають подарунка, який допоможе їм ще раз почувати себе супергероїнею. Наприклад, стильний і зручний спортивний костюм – не тільки трендове придбання, але й уніформа для Wonder Woman.

 

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 10

Коханець

Представниці архетипу «Коханець» Трохи пихатіадже зовнішня краса для них Поперше виходити перший план. Відгадатиякому подарунку зрадіє ваша жіночна дама серця зовсім не доладно. Набірякий складається з туалетної води, гелю і лосьйону для тіла - то, що допоможе «Коханці» вкотре підкреслити свою ефектну зовнішність. 

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 11

 

Бунтівник

Не варто думати, що цей архетип притаманний лише підліткам, які вступають у доросле життя, а тому активно заперечують усі усталені норми. Дух бунтівниці може прокинутися у жінці будь-якого статусу та роду діяльності. Пусть ваш подарунок для активної та неспокійної другої половинки буде досить спокусливим і навіть радикальним. Сексуальне білизна у шкіряному виконанні — гарантія її гарного настрою у Міжнародний жіночий день. 

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 12

 

Творець

Логічно здогадатися, що такі креативні, допитливі та одухотворені люди як представники архетипу «Творець» найбільше бояться бути «як усі». Обожнюючи все красиве, стильне та модне, вони відчувають особливий підйом енергії, коли стикаються з подарунками, які відповідають їх запитам. Жінки-творці будуть задоволені ефектною вазою в золотому обрамленні, в яку вони зможуть поставити свій святковий букет — звичайно, теж пишний і фантазійний.

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 13

Простак

Дівчата типу «Простак» відрізняються любов'ю до традицій та правил, але також не бачать свого життя без занурення в ідеалістичні ідеї та романтичні фантазії. Пошуку втраченого раю присвячене їхній житті, а для того, щоб їм було комфортніше займатися розгадкою його розташування, презентуйте вашій улюбленій невинній другій половинці корисну кофейну машину — за кучерем ароматного капучино роздуми про прекрасне відбуваються вдвічі приємніше. 

Статті на тему