UA
RU

Підкасті, які допоможуть відпочити від постійного моніторингу новин

Редагувати переклад

Хоча б на трошки потрібно давати собі відпочивати як фізично, так і морально.

Війна виснажує всіх, як військових, так і громадянських людей. Негативні новини, страх та панічні атаки, постійне прислухання та шарахання від будь-якого звуку виведе з ладу навіть найстійкішого людини. Тому потрібно відволікатися від того, щоб відбувається навкруги та тішити собі своїми звичайними ритуалами. Наприклад, прослуховування підкастів. Вони легкі, іноді комічні, але такі необхідні для того, щоби почувати себе у своїй комфортній житті.

Шит Ай Ноу Лайв

Підкасті, які допоможуть відпочити від постійного моніторингу новин-Фото 1

Розмови про буденність, життєві дрібнички та все-все на світі. А чому б і не послухати та не згадати як було “до” і не спланувати своє “після”.

Жити під час війни

Підкасті, які допоможуть відпочити від постійного моніторингу новин-Фото 2

Українці потроху звикають жити під канонади, але все ще тяжко. Цей підкаст-мотиватор містить історії людей, які створюють більш-менш комфортні умови для тих, хто не зміг виїхати. Тут і розмова з акушеркою-гінекологом, яка приймає пологи під вибухи, і зі стендап-коміком, який намагається розвеселити людей у ​​бомбосховищі та багато іншого, що надихає.

Подкаст так подкаст

Підкасті, які допоможуть відпочити від постійного моніторингу новин-Фото 3

Тут зібрані історії простих людей, які переживають такі ж емоції, як і ми під час воєнного стану. Розбираються з психологами, як пережити ту чи іншу травму, а також ділятися досвідом евакуації різних людей з різних куточків України.

Бо кохання. Війна

Підкасті, які допоможуть відпочити від постійного моніторингу новин-Фото 4

Психотерапевт Володимир Станчишин запустив свій спецпроект, де допомагає людям побороти тривожність, паніку та інші напади. 

Читайте також: Sustainability Guide: Подкасти про усвідомлене споживання, які варто послухати

Дікі мандрі

Підкасті, які допоможуть відпочити від постійного моніторингу новин-Фото 5

Назва подкасту говорити сама за себе. Якщо у вас буде година – послухайте історії великих та маленьких мандрівників. Запишіть для себе важливу інформацію. Сплануйте свій майбутній відпустку, який незабаром настане.

Переможеньки

Підкасті, які допоможуть відпочити від постійного моніторингу новин-Фото 6

Підкаст, в якому зірані всі факти перемоги України по всіх напрямках: військовому, економічному, соціальному. Приємно послухати та вселити надію, що скоро буде перемога.

Гарного прослуховування!

Статті на тему