UA
RU

Підкасти від Радіо Аристократи про музику під будь-який настрій

Редагувати переклад
Навіть у найскладніші часи з людьми завжди залишалася музика, іноді складно повірити у те, що вона здатна робити з нами: нашим настроєм, почуттями, самоідентифікацією. І давайте чесно, зараз доступ до неї набагато легший і ширший, ніж будь-коли. 

З одного боку, це тішить, а з іншого — ми починаємо тонути в релізах, виконавцях і жанрах, втрачаємо рахунок часу в процесі пошуку того самого. На щастя, є люди, які шукають, відбирають і приходять до нас із готовими пропозиціями у вигляді цілих музичних добірок під різні смаки та настрої. Ми звернулися до Радіо Аристократи, щоб провідні музичні подкасти поділилися з нами своїм контентом і розповіли більше про те, яку музику і чому вони пропонують своїм слухачам. 

Бездушне Електро з Данилом Хомутовським

Настрій: сходити самому і зводити з розуму сусідів

Напрями: house, drum'n'bass, dance

Бездушне Електро - це енергія у чистому вигляді для всіх, кому вона може бути потрібна. Найкраще це шоу допомагає розпочати день, коли немає сил та мотивації, підходить і для занять спортом. Ну і звичайно цей подкаст доречний під час вечірки. Я люблю електро, тому що воно бадьорить, радує і дає можливість потанцювати. Танець — це найкраща медитація для мене, розмова із тілом без посередників. Танець – це моя панацея. 

Де слухати: Youtube, сайт, яблучні подкасти, Google подкасти

Leroy New Music із Валерією Чачибаєю

Настрій: коли хочеться свіжої музики та світла

Напрями: різні від indie до hip hop

Свій перший музичний подкаст я зробила майже 10 років тому. Спільно із Британською радою в Україні ми щотижня видавали добірку нової британської музики The Selector. Тоді мало хто був готовий сприймати нові релізи – модно було хизуватися тим, що ти знаєш назви всіх альбомів та треків Depeche Mode та U2. Я їздила на європейські музичні фестивалі — Sziget, Exit, Heineken Open Air — і мені дуже подобалося, як люди кайфують під цю музику. Більшість музикантів виконували нові релізи. І публіка ніби росла разом із цими талановитими хлопцями. Виглядала молодою, щасливою, бунтівною. Мабуть, мене серйозно зачепив цей вірус – став частиною моїх кліток. Ми з ним цілком уживаємось. Запалення я переживаю у своєму подкасті Leroy New Music. Кожен новий випуск - це десятки хрустких треків з усього світу будь-якого жанру.

Де слухати: Youtube, телеграма, сайт, яблучні подкасти, Google подкасти

Читайте також: 7 КРАЩИХ ПІДКАСТІВ ПРО ПОДОРОЖІ

By the way з Нілом Тарасовим

Настрій: атмосферна електронна подорож

Напрями: ambient, braindance, breakbeat 

Привіт, мене звуть Ніл, і я займаюся діджеїнгом з 2005 року. Для мене це спосіб ділитися улюбленою музикою і перебувати в оточенні однодумців і людей, які просто шукають. Але діджеїнг — це ще й челендж, який паралельно з твоїм розвитком стає все складнішим, тому цікавішим. Кожен сет цю подорож і я, як меломан, завжди шукаю нові комбінації жанрів та настроїв. Мій подкаст — це логічне продовження бажання ділитися своїми музичними знахідками, яке народилося у домашній студії та згодом перекочувало на Радіо Аристократи, де я вже два роки. Іноді ми робимо навіть відкриті ефіри, на які можуть приходити наші слухачі. Ділитися - це мій девіз, а діджеїнг з подкастами - це мій спосіб це реалізувати.

Де слухати: сайт, телеграма, яблучні подкасти, Google подкасти

Jazz Time з Олексієм Коганом

Настрій: коли хочеться тепла та якісної музики, перевіреної роками

Напрями: jazz, blues

Навіть страшно подумати – я на радіо 31 рік. Мені досі здається, що це єдине, що я вмію робити. Чому джаз? Ну, я скоріше сказав би — Музика. Тому що з усіх шумів, що існують у світі, музика — найпрекрасніший і неповторний. Чому джаз? Тому що ця музика здатна змивати з людей бруд (це слова Хербі Хенкока і я погоджуюся з кожним).

Де слухати: Youtube, сайт, яблучні подкасти, Google подкасти

Читайте також: МУЗИКА ДЛЯ МЕДИТАЦІЇ: 10 НАЙПОПУЛЯРНІших YOUTUBE КАНАЛІВ

SIVASH із Володимиром Сивашем

Настрій: глибоке занурення у незвичайну музику

Напрями: найнесподіваніші

Публічно програвати записи для танців чи атмосфери я почав ще у 90-х. Тобто, виходить, займаюся цим уже понад двадцять років. Тим не менш, тривалий час не вважав себе діджеєм. Селектором, дигером, який ще, трапляється, може заразити аудиторію грувом, — скоріше так. Але тепер – після двох декад, сотень виступів у всіх великих містах України та трохи в інших країнах – уже не відвертишся. Власне, будь-які мої муз-прояви та творчі програми – не прораховані дії, а органічний наслідок глибокої меломанської практики, щоденного природного «голоду» до цікавої музики. Це стосується і ді-джеїнгу, і активності на радіо. В даному випадку на Радіо Аристократи, де цієї весни розпочав свій уже одинадцятий сезон і де щотижня поділяюся знахідками, небанальним матеріалом, який в інших місцях люди, можливо, ніколи й не почують. По суті, порівнянні речі, тільки під різним кутом: ді-джеїнг - персональний погляд і ретельна селекція, щоб било в ноги і створювало «good feeling», радіо-подкасти - те ж саме, але для розуму, інтелекту і почуття».

Де слухати: сайт, яблучні подкасти, Google подкасти

Підтримайте команду Радіо Аристократи та станьте патроном!

Будь-який внесок зараз допоможе нам розвивати існуючі проекти, записувати підкасти та підтримувати роботу команди у її повному складі. Зокрема, ці кошти підтримають життя музичної премії Aprize та допоможуть її удосконалити. Понад 20% артистів, чиї альбоми потрапляють до Aprize – дебютанти. Тому ваша передплата означає ще й підтримку юних талановитих українських музикантів.

Статті на тему