UA
RU

Подушка, яка замінить кота

Редагувати переклад
Створена спеціально для алергіків, та й для людей, які не можуть завести собі кота з інших причин.
Подушка, яка замінить кота-фото 1

Instagram/@crispytaffy

Усім було відомо, що Японія завжди йде на крок попереду у сфері технологій, і цього разу вона запропонувала щось цікаве та незвичайне. Японська компанія Yukai Engineering вирішила допомогти алергікам та створила подушку-кота, яка не шкодитиме їх здоров'ю. 

Qoobo, так називається незвичайний гаджет, реагує на дотики та погладжування, відповідає на них помахом механічного хвоста, який прикріплений до подушки. У промо ролику подушки-кота йдеться, що хвіст – це інструмент для комунікації, який не потребує слів. З його допомогою проста кругла подушка перетворюється на чудового робота-терапевта.

Читайте також: 5 СПОСІБІВ ДОДАТИ УЮТА В спальню

У Qoobo запрограмовано три функції: stroke (гладь), react (реагуй), get healed (лікуйся). Реакція «кота» на рух відбувається за допомогою спеціальних датчиків, які розміщені всередині подушки. Гіпоалергенна подушка-кіт представлені у двох кольорах: сірий та рудий. Він може працювати автономно до восьми годин, а для його заряджання виведено USB-роз'єм.

Як повідомили розробники Qoobo, він створений для людей, які мають алергію на шерсть, для пенсіонерів, дітей, самотніх людей і для тих, у кого немає можливості завести живого вихованця.

Читайте також: НЕ ДНЯ БЕЗ ІДЕЇ:IKEA ПРЕДСТАВИЛА МЕБЛІ ДЛЯ ДОМАШНІХ ВАРТІВЦІВ

Японська компанія планує зібрати гроші для запуску проекту через популярну краудфайдингову платформу Kickstarter. Орієнтовно ціна подушки становитиме близько 100 доларів.

Статті на тему