UA
  RU

  Поки що не пізно: 6 небанальних маршрутів для відпустки у серпні

  Редагувати переклад
  Відкрийте нові місця з неймовірними пейзажами.

  Поки що не пізно: 6 небанальних маршрутів для відпустки у серпні-Фото 1

  Початок серпня знаменує собою наближення до кінця літа. Якщо ви ще не встигли побувати у відпустці, у вас є ще цілий місяць! Купуйте квитки, пакуйте валізи та вирушайте у казкову подорож! Ми підготували для вас шість небанальних маршрутів Європою, від яких захоплює дух. Швидше збирайтеся, поки погода дозволяє насолодитися морем та сонячним промінням.

  Астурія, Іспанія

  Поки що не пізно: 6 небанальних маршрутів для відпустки у серпні-Фото 2

  Іспанія - це не тільки Ібіца та Майорка. Астурія також може похвалитися чистим блакитним морем, горами та смачним сидром. Це ідеальне місце для прийняття сонячних ванн. А для культурного збагачення відвідайте священний фонтан у Ковадонзі, прогуляйтеся національним парком Пікос-де-Єуропа і, звичайно ж, спробуйте морепродукти та місцевий сидр.

  Зальцкаммергут, Австрія

  Поки що не пізно: 6 небанальних маршрутів для відпустки у серпні-Фото 3

  Казковий регіон між Зальцбургом та гірським масивом Дахштайн! Це місце вважається національним надбанням та всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО. Радимо вам зупинитися у селі Хальштатт, яке розташоване біля Гальштатського озера. Влаштуйте собі велосипедну прогулянку цими мальовничими куточками, орендуйте човен і порелаксуйте на тихій водній гладі озера. І обов'язково завітайте до соляних печер!

  Азорські острови, Португалія

  Поки що не пізно: 6 небанальних маршрутів для відпустки у серпні-Фото 4

  Це місце ще називають "Гавайї Європи". І це не дивно, адже тут дуже спокійно, умиротворено та гарно. Цей архіпелаг біля берегів Португалії наповнений кратерними озерами, водоспадами, гейзерами та термальними джерелами. Також вам потрібно скуштувати місцеву кухню, наприклад, традиційна страва Cozido das Furnas - це португальське овочеве рагу з м'ясом, яке гасять у вулканічному попелі.

  Читайте також: 6 ПОРАД, ЯК ЗІБРАТИ КОСМЕТИЧКУ У ВІДПУСТКУ

  Пеліон, Греція

  Поки що не пізно: 6 небанальних маршрутів для відпустки у серпні-Фото 5

  Кришталево чиста вода, оточена гірськими схилами, що ще потрібно для щастя? Досвідчені туристи стверджують, що у Пеліоні – найкращі пляжі в Греції. Тут варто зробити акцент на місцеві села і античну архітектуру. В обов'язковому порядку завітайте до села Дамучарі, саме тут знімали фільм Мамма Мія!

  Пераст, Чорногорія

  Поки що не пізно: 6 небанальних маршрутів для відпустки у серпні-Фото 6

  Це колишнє портове місто, розташоване на крутих схилах Которської затоки. Тут лише одна вулиця, але якщо ви хочете культурно збагатитися, то тут є 16 церков і 17 палаццо. А що ще можна робити у Перасті? Насолоджуватися тишею та прекрасними краєвидами з келихом місцевого вина.

  Читайте також: МІНІМАЛІЗМ ЯК МИСТЕЦТВО: КАПСУЛЬНИЙ ГАРДЕРОБ У ВІДПУСТКУ

  Острів Паг, Хорватія

  Поки що не пізно: 6 небанальних маршрутів для відпустки у серпні-Фото 7

  Унікальність острова в тому, що до нього можна дістатися не вплав, а через міст. Острів славиться своїми овечим сиром та чистим морем. Паг є свого роду хорватською Ібіцею з тусовочними пляжами. Але якщо ви хочете відпочити від галасу і суєти - тут є маса пляжів з білим піском, які вам точно придивитись.

  Актуальні рейси ви можете перевірити на офіційному сайті МАУ.  

  Джерела фото: gettyimages.com, unsplash.com

  Статті на тему