UA
RU

5 золотих правил мешканця мегаполісу

Marie Claire спільно з glo™ підготували зведення правил для життя у великому місті.


5 золотих правил мешканця мегаполісу-Фото 1

 

 

1. Увага до навколишнього середовища

 

 

Життя кожної людини, яка веде усвідомлене життя, підпорядковане концепції eco-friendly. Це раніше 100% покупців у магазинах набирали поліетиленові пакети десятками, це раніше сусіди не сортували сміття, це раніше ми спокійно купували товари, які тестувалися на тваринах. Зараз у наш вжиток все більше входять такі поняття, як "sustainable fashion", "eco-friendly", "organic", "ethical", "green". Ми займаємо активну позицію у боротьбі за найкраще життя для себе та своїх дітей. 

 

 

5 золотих правил мешканця мегаполісу-Фото 2

 

 

2. Турбота про себе та оточуючих

 

 

Те, що куріння шкодить здоров'ю, вже давно не викликає жодних сумнівів, але які б аргументи не наводили вчені та лікарі, подолати згубну звичку можуть одиниці. Але у тих, хто не зміг позбутися нікотинової залежності, є шанс зробити свою звичку не такою обтяжливою. Які альтернативи? Системи для нагрівання тютюну! Не бійтеся: такі звичні смакові та тактильні відчуття від звичайних сигарет не губляться, а навпаки, розкриваються новими гранями з використанням цих систем. А їхній вплив на ваше життя та комфорт оточуючих у рази менш помітний. До речі, одним з революційних і продуманих гаджетів для курця є glo™. У цій системі тютюн не горить, а нагрівається, що призводить до мінімалізації токсичних речовин та запаху. Ми також не можемо замовчати про те, що система нагрівання тютюну glo™ легка у використанні і виглядає неймовірно стильно - вам точно сподобається! 

 

 

[mc_gallery id=133608]

 

 

5 золотих правил мешканця мегаполісу-Фото 3

 

 

3. Залучення до культури

 

 

Мешканцю мегаполісу відкривається неймовірна можливість – необмежений доступ до нових знань. Ви можете познайомитися з культурою споживання їжі в Китаї, завітавши до китайського ресторану; доторкнутися до прекрасного у сучасному арт-просторі; стати учасником перформансу відомого художника; знайти рідкісне видання улюбленої книги. Від пропозицій просто розбігаються очі! Не витрачайте час марно: долучайтеся до культури і вбирайте нові знання.

 

 

 

5 золотих правил мешканця мегаполісу-Фото 4

 

 

4. Повага до інших

 

 

Міста-мільйонники - це постійні транспортні колапси, черги в супермаркетах, штовхаючи в метро. Усі кудись поспішають, біжать, метушаться. Щоб мирно і спокійно співіснувати в таких складних умовах, коли терпіння на межі, потрібно не лише тренувати стресостійкість, а й пам'ятати про елементарні правила поведінки в суспільстві: - дотримувати двері; поступатися місцям людям похилого віку, вагітним, дітям та людям з обмеженими можливостями; вибачатися та дякувати; не розмовляти підвищених тонах тощо. Якщо ми поважатимемо інших, то вони відповідатимуть нам тим самим. 

 

 

5 золотих правил мешканця мегаполісу-Фото 5

 

 

5. Правильне ставлення до фінансів

 

 

Мегаполіс – це про спокуси, дорогі задоволення, успіх, який вимірюється грошима. Тому п'яте правило ми присвятимо матеріальної складової життя з великого міста. Вам потрібно розумно виставляти свої пріоритети і точно знати, у що краще інвестувати, а що ні. Ми не закликаємо вас заощаджувати на тому, що приносить задоволення і дарує вам необхідну статусність, але радимо розсудливо розподіляти свої фінанси. Витрачайте гроші на якісні речі, які послужать вам вірою і правдою не один рік, витрачайте гроші на те, що допоможе вам розвиватися, витрачайте гроші на те, що принесе користь вашому тілу та духу.

 

 

Big city life – це про любов до людей та себе!

Статті на тему