UA
  RU

  Понад 100 прифронтових лікарень отримали ліків на 3 млн доларів

  Редагувати переклад

  Згодом медзаклади отримають допомогу ще на таку суму.

  Понад 100 прифронтових лікарень отримали ліків на 3 млн доларів - Фото 1

  Велика партія благодійної допомоги у вигляді медикаментів для українських військових та цивільних надійшла понад 100 лікарень у прифронтовій зоні. Необхідними ліками забезпечено медзаклади Донецької, Запорізької, Харківської, Одеської, Дніпропетровської, Вінницької, Полтавської, Київської, Сумської, Кіровоградської, Чернігівської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Миколаївської, Волинської та Львівської областей, а також Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни. Значна частина допомоги потрапила і в лікарні населених пунктів, де безпосередньо проходять бойові дії – Соледар, Новолуганськ та Сіверськ. Це тільки перша частина допомоги, а загальна вартість партії медикаментів складає понад 6 млн. доларів. 

  До складу гуманітарної допомоги увійшли антибіотики, ліки проти тиску, тахікардії, хвороби коронарної артерії, при проблемах зі шлунком та медичні халати, перев'язувальні матеріали для хірургічних відділень, бандажі, кровоспинні засоби, а також памперси, дитяче харчування, ноші, ходунки, предмети гігієни та інше.

  “Щодня ми потребуємо велику кількість медичних препаратів та розхідників для наших пацієнтів, все витрачається з великою швидкістю, - Валерія Леонова, директор центру первинної медико-санітарної допомоги Бахмутського району. - У нас дуже багато поранених - і військових, і цивільних. Вони надходять щодня, їм потрібна невідкладна екстрена допомога. Наші запаси опинилися майже на нулі, а через бойові дії шляхи постачання обірвалися. Те ж допомога надійшла дуже вчасно”.

  Організаційну роботу, розподіл та доставлення ліків безпосередньо до госпіталів України здійснила команда благодійників. 

  Понад 100 прифронтових лікарень отримали ліків на 3 млн доларів - Фото 2

  “Найбільшу потребу медзаклади у прифронтовій зоні зараз відчувають в антибіотиках та засобах при проблемах зі шлунком, – розповідає Оксана Гуляєва, директор благодійного фонду “Можемо разом”, що керувала логістичними процесами з доставки ліків. – Висока температура повітря, антисанітарія та відсутність достатньої кількості чистої питної води створили умови для розвитку різноманітних розладів та хвороб системи травлення. А роль антибіотиків при врятуванні життя поранених військових взагалі важко переоцінити. Тому ми організували доставку ліків у медзаклади у найкоротші рядки з використанням транспорту фонду, партнерів та через поштових операторів”.

  Читайте також:СКЛАДЕНІ ПІД ЗВУКИ СИРЕН І ВИБУХІВ: НОВІ DIGITAL-ПРАВИЛА ЗА ЯКИМИ існують АРТ, КУЛЬТУРА, БІЗНЕС

  Нагадаємо, що медикаменти у вигляді гуманітарної допомоги були передані Україні парафією українського православного собору Святого Андрія у Вашингтоні. Перед відправленням партію ліків було освячено у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі в Києві за участю Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. 

   

  Статті на тему