UA
RU

Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків

Редагувати переклад

Обираємо не за статтю, а за сенсом. 

Вибір новорічних презентів — болюча тема, яка іноді може зіпсувати настрій ще до початку свята. Проте, шукати подарунки для своїх коханих, друзів чи родичів — дуже весело, а іноді ще й пізнавально. Пропонуємо налаштуватися на 2022 рік правильно — з урахуванням не лише модних тенденцій, а й актуальних соціальних явищ.  

Ділити подарунки на чоловічі та жіночі у ХХІ столітті не варто, адже навіть сукні в найближчу годину стануть гендерно нейтральними. Що вже казати про косметику, якою активно користуються обидві статті? Проте, сьогодні пропонуємо відійти від радикальних засобів, та зосередитися на подарунках, яким справді зрадіють як дівчата, так і хлопці. Без лишнього нонконформізму презентуємо 5 ідеальних гендерно-нейтральних подарунків. Ці стильні гаджети, ароматичні дрібниці та навіть аксесуари змінюють ваше уявлення про відмінні презенти. 

Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 1

Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 2

IQOS, гаджет для нагрівання табаку

Чи теж устали від стереотипів про жінок і чоловіків? Для неї головне, щоб було модно та гарно? А для нього — головне, щоб гаджет із найбільшою ємністю аккумулятора? Не будемо обирати. Ми живемо в епоху подарунків за інтересами та вподобаннями, а не за генедром. Якщо ваш приятель чи приятелька палять, придивіться до IQOS DUO. Компактний і стильний девайс має вбудовані Bluetooth та NFC, власний мобільний додаток, розумну систему зарядки, а ще безліч аксесуарів. Але головне перевага — в аерозолі Айкос на 95% менше шкідливих речовин у порівнянні зі звичайними сигаретами. Табак не горить, а запах диму не залишається на вашому волоссі та одязі. Тож у Новому році ніщо не помешкати відчути аромат парфумів одне одного.

Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 1

Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 4

Парфуми 

Коли думаєш про агендерні подарунки, то відразу ж після гаджетів та думки спадають саме парфуми. Бренди все частіше створюють нові аромати, розраховані на обидві статті, а певні модні будинки перетворюють ретро-версії на сучасні альтернативи, які прикрашають індивідуальність як чоловіків, так і жінок. Спробуйте зробити аромат-унісекс вашим новим прикрасою, і забудьте про стереотипи. Аромат літнього відпочинку у сільському бідінку бабусі чи хвойного лісу після грози — ті спогади, які не мають статі. 

Читай також: Полезная привычка: 6 прикрас, в які варто інвестувати у 2022 році

Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 1

Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 6

Mejuri Signet Ring

Сигнет 

Останнім часом аксесуари та навіть ювелірні прикраси залишаються за межами гендерних стереотипів. Балаклави, бейсболки та галстуки стали логічними деталями чоловіків та жінок без лишніх питань чи супротиву. Навіть останні колекції ювелірних будинків дедалі частіше говорять про агендерність та абсолютне рівність обох статей. Так, “друк” чи сигне — саме таке вільне від стереотипів прикраса, яке історичне належало лише чоловікам, але в останній годині знайшло вірних прихильниць серед жінок. Якщо шукаєте модний новорічний подарунок, то обов'язково вгадайте про прикрасу як символ рівності. 

Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 1

Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 8

Tokoname Vase

Декоративний дифузор 

Презенти, які стануть частиною інтер'єру, наприклад, постери, картини, вазі та коври, — ґендерно нейтральні за всіма показниками. У цьому випадку варто підлаштовуватися лише під особисті смаки людини, якій ви хочете зробити стильний подарунок. Якщо ж ви шукаєте першокласний презент для незнайомця чи колеги, із яким мало спілкувалися в минулому, завжди можна покластися на аромадифузор. Приємні запахи – спільна мова для обох статей, а ненав'язливий, проте стильний дизайн – гарантія успіху вашого новорічного знаку уваги. 

Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 1

Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 10

Настільні ігри 

Гратися більше люблять навіть дорослі, ніж діти. Відволіктися від робочих процесів та нав'язливих думок допоможуть настільні ігри — також гендерно-нейтральні. Вважаємо, що час забувати про умовний розподіл іграшок “для хлопчиків” та “для дівчаток”. Тут має значення лише коло інтересів. Зверніть увагу на хобі людини, якій хочете зробити подарунок, чи його улюблені фільми, книги, серіали — відповідь на питання, що презентувати, з'явитися неодмінно. 

Тож, сподіваємося, ми довели, що гендерно-нейтральні подарунки не міф, а реальність — корисна, зручна та дуже стильна. Унісекс – безаперічний модний тренд, який керує fashion-індустрією. Проте, тепер відмова від поділу промов за статтю — ще й частина буденної реальності. Погодьтеся, навіть обирати новорічні подарунки набагато простіше, якщо забути про посилання на стати.   

Статті на тему