UA
  RU

  Прем'єра документального фільму "Oh, Sister!"

  Редагувати переклад
  У Нью Йорку відбувся офіційний запуск глобальної кампанії та прем'єра документального фільму режисери Ганни Копилової “Oh, Sister!” — колективного портрету українських жінок, які через свою діяльність зустрічаються із викликами цієї жахливої ​​війни щодня. UFU та лауреатки Нобелівської премії світу — ліберійська активістка за мир Leymah Gbowee, єменська активістка у сфері захисту прав людини Тавакколь Карман та американська антивоєнна активістка Джоді Вільямс — зустрілися із сотнями українських вимушено переселених жінок та десятками організацій, які представляють права жінок, організацій із захисту прав людини, гуманітарних організацій та активісток у Львові, Україні та Кракові, Польщі, у червні цього року.

  Прем'єра документального фільму "Oh, Sister!"-Фото 1

  “У складі делегації лауреаток Нобелівської премії світу до України та Польщі ми вислухали багато історій — історій про втрати, стійкість, величезний біль та неймовірну силу, - Говорити Президент United for Ukraine Olga Hamama. Для надання сил та підтримки жінкам в Україні, у партнерстві з NWI, ми запускаємо глобальну кампанію для привернення уваги та фінансової підтримки свідомим проектам з відбудови, які ведуть жінки. Прем'єра документального фільму "Oh, Sister" є першим кроком на шляху до цієї мети”.

  На основі цього візиту лауреаток Нобелівської премії світу режисера Ганна Копилова та відеопродакшн 2332.films створили документальний фільм “Oh, Sister!”, який розповідає особисті історії правозахисниці та голови правління організації «Центр громадянських свобод» Олександрі Матвійчук; головного медика взводу з позивним Ластівка; волонтерки, голови Ptakhy foundation та лауреатки премії Національна легенда України Таті Кеплер; голови Всеукраїнської благодійної організації "Мама і немовля" Аллі Мельничук; провідниць залізничного транспорту України Наталії Кудрич та Надії Жміковської.

  Прем'єра документального фільму "Oh, Sister!"-Фото 2

  Прем'єра документального фільму "Oh, Sister!"-Фото 3

  “Цей фільм дуже важливий для героїнь та для мене особисто. Йде війна, і так чи інакше ми всі маємо бути залучені до процесів, що наближають нашу победу хоча б на йоту. Якщо цей фільм зможе зробити так, щоб світ почув наші голоси та не забував, що ми воюємо за демократичні цінності, було б добре. Наш фільм — це колективний портрет української жінки, сміливої ​​та ніжної водночас. Ми намагалися показати фантастичний контраст між зовнішністю та тим, чим займаються героїні, і я сподіваюся нам це вдалося. Основна частина креативної команди цього фільму – жінки. Я пишаюся кожною з нас!”, ділитися своїми враженнями від зйомок фільму режисера Ганна Копілова.

  Документальний фільм “Oh, Sister!” створінь за підтримки Nobel Women's Initiative, United For Ukraine Association, Brian Kelly, BMW Foundation, Tawakkol Karman Foundation і Gbowee Peace Foundation Africa-USA. Після прем'єри фільму команди UFU та NWI відправляються з ним до просвітницького та фандрейзингового туру до інших міст, у тому числі до Києва, Берліну, Копенгагену, Дубай, Стамбулу, Лондону, Парижу, Сеулу, Сінгапуру, Цюріху та Варшави..

  Прем'єра документального фільму "Oh, Sister!"-Фото 4

  Прем'єра документального фільму "Oh, Sister!"-Фото 5

  United for Ukraine – Міжнародна неурядова організація, що ефективно задовольняє невідкладні потреби України в наданні надзвичайної допомоги та консолідує дії для відновлення країни.

  Нобелівська жіноча ініціатива – міжнародна адвокаційна організація, створена лауреатками Нобелівської премії миру, які об'єдналися для збільшення впливу та видимості жінок, які глобально діють заради миру, справедливості та рівності.

  Читайте також: SMALL TALK: РЕЖИСЕРКА АНІМАЦІЇ АНАСТАСІЯ ФАЛІЛЕЄВА ПРО ПРОЕКТ I'M FINE! ТА ТВОРЧІ ВИГОРАННЯ 

  Статті на тему