UA
RU

ПРЕМ'ЄРА НОВОЇ ВІДЕОРОБОТІ ГУРТУ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «ЛІТОКАМОН»

Редагувати переклад

Найбільш гастролюючий гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ презентував драйвову пісню та відеороботу на неї. Сингл «ЛітоКамон» увійде до нового альбому, яким активно працює. Його реліз заплановано на осінь 2021 року та на підтримку відбудеться всеукраїнський тур. Планується майже сто концертів із фінальним аккордом на НСК «Олімпійський» — 24 серпня 2022 року.

Пісня «ЛітоКамон» — про найкращі моменти літа. Про неймовірні заходи сонця, теплі родинні вечори та атмосферу безтурботності, що літає у повітрі в цей період. Не хочеться, щоб літо завершувалося, не хочеться пахмурної погоди та сірих кольорів навкруги. Хочеться, щоб літо, вечірки та драйв були вічними!

Щодо відеороботи, то такими БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ ще не побачили, це однозначно. Епатажні образи, гумор, самоіронія, метафан, перший спільний танець музикантів та літні розваги без обмежень — все це у новому відео!

ПРЕМ'ЄРА НОВОЇ ВІДЕОРОБОТІ ГУРТУ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «ЛІТОКАМОН»-Фото 1

В основі сюжету відеороботи «ЛітоКамон» — челендж, у якому Сергій б'ється з музикантами про те, що танцювати — це не просто. Він запрошує для навчання відому зіркову танцівницю – Яну Цибульську, партнерку Сергія у телевізійному шоу «Танці зі зірками». Хлопці розпочинають тренування. Не все відразу вдавалося, але вже у фіналі, відео завершується на сцені спільним танцем гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Танцювальний челендж став викликом для музикантів. За короткий проміжок години між концертами необхідно було швидко вивчити хореографію. І їм це вдалося. Музикантам знадобилося 10 репетицій упродовж двох тижнів.

Читай також: Селен Гомес діагностували біполярний розлад 

«Ідея зняти такий нестандартний для нас кліп прийшла до мене вночі. Цим сценарієм ми доносимо, що немає нічого неможливого. Якщо я навчився танцювати на проекті «Танці зі зірками», то і мої музиканти зможуть це зробити. Але це, звичайно, було дуже важко. Ми все-таки рокери, а рокерам пластичність притаманна не завжди, а то й ніколи. Ми багато доклали зусиль, щоб передати літню атмосферу і я впевнений, що у нас вийшло на 100%» — каже Сергій Танчинець.

ПРЕМ'ЄРА НОВОЇ ВІДЕОРОБОТІ ГУРТУ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «ЛІТОКАМОН»-Фото 2

Знімальний процес тривав три дні, у Київській області. Режисером кліпу став Влад Разіховський. Також, вперше Сергій Танчинець виступив іншим режиссером відеороботи. «ЛітоКамон» це вже п'ята спільна робота режисера Влада Радзіховського та гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

Нагадаємо, 31 серпня на КВЦ "Парковий" відбудеться крайній концерт гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ перед НСК "Олімпійський" у місті Київ. Прозвучати найкращі пісні гурту, а також жителі столиці та гості міста вперше почують пісню «ЛітоКамон» наживо.

Статті на тему