UA
RU

Прем'єра: Саша Чемеров презентує відео на пісню «Полями»

Редагувати переклад

Дев'ятий сингл Саші Чемерова “Полями” — це сповідь людини, яка прокинулася від страшного сну, зрозуміла собі і стала на шлях любові.

Саша Чемерів 2

Кліп “Полями” придумали та реалізували автор пісні Саша Чемеров, режиссер Нікіта Квасніков та продюсер Коля Серга.

“Головний герой “Полями” – це кожен українець, який з початку повномасштабного вторгнення опинився в окопі. На передку чи в тилу. І боротися зі страшною машиною смерті, яку у кліпі уособлює танк Т-80 забійною масою 46 тон. Продюсером кліпу я запросив Колю Сергу, і саме завдяки йому реалізація мого задуму з танком стала можливою. Зрозуміло, зараз я не можу розповідати про локацію зйомки та команду людей, які з нами працювали. Можу лише сказати, що до реалізації відео долучилися військові ЗСУ — піротехніки, механіки-водії танку, командири окремих батальйонів. Це унікальний досвід, який неможливо було б реалізувати за мирних годин. Дякую кожному, хто долучився до створення відео.«, - Говорити музикант.

Пісня була написана три роки тому і чекала свого часу. За словами музыканта “Полями” — про культурний код України, переданий крізь його власний досвід. Про спалені поля України, про спалене серце шкірного з нас. Про втрату землі під ногами, яку сприймали як належне. Про те, як ми загубилися і шукаємо шлях у новітній історії собі та країни. Про вигорання від болю. Про те, що відсутність любові, віри та надії закреслює всі шанси на існування здорового суспільства.

Саша Чемеров

На початку повномасштабної війни Сашко Чемеров збудував благодійний фонд “Культурний опір” https://kultopir.com який допомагає ЗСУ. Саша також є частиною проекту Коли Сергія “Культурний десант”, з яким з середини війни вони їздять як на “нуль” так і в глибокий тыл, проводити психологічну музичну роботу для підтримки бійців ЗСУ.

Фото: Stas Gurenko

Читайте також: ПРЕМ'ЄРА: ОФІЦІЙНИЙ ТРЕЙЛЕР УКРАЇНСЬКОГО ФІЛЬМУ «КЛОНДАЙК» 

Статті на тему