Edit page title Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон зіграв весілля 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон зіграв весілля 

Редагувати переклад
Погляд на образ нареченої та щасливі пари. 

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон та його наречена Керрі Саймондс пов'язали себе узами шлюбу під час несподіваної для громадськості церемонії у Вестмінстерському абатстві у Лондоні у суботу, 29 травня.  

Представник 56-річного Джонсона підтвердив шлюб у неділю у заяві для NBC News, NPR та інших агентств новин. 

«Прем'єр-міністр і пані Саймондс одружилися вчора вдень у інтимній церемонії у Вестмінстерському соборі, - розповів представник. — Наступного літа пара відсвяткує весілля із сім'єю та друзями». 

За даними The Sun, гості були запрошені на церемонію в останню хвилину після того, як Джонсон та 32-річна Саймондс раніше розіслали запрошення на весілля у липні 2022 року. Спеціально для церемонії собор закрили о 13:30 і всіх відвідувачів попросили звільнити майданчик для урочистостей. 

Через 30 хвилин Саймондс, вбрана в довгу білу сукню без вуалі, приїхала на лімузині, і весілля відбулося. Про це повідомляє видання The Sun. 

Читай також:Вільна вакансія: Ходять чутки, що королева Єлизавета II визначилася зі спадкоємцем трону  

Джонсон оголосив у березні 2020 року, що він заручений із Саймондсом і чекає появи на світ їхньої спільної дитини. 

Представник Джонсона підтвердив цю новину, розповівши виданню. The Telegraph: «Прем'єр-міністр і пані Саймондс дуже раді оголосити про свої заручини і про те, що на початку літа вони чекають появи на світ спільної дитини» 

Пара вітала свого сина Вілфреда Лорі Ніколаса Джонсона у квітні 2020 року у лондонській лікарні. 

Саймондс — колишній директор зі зв'язків із громадськістю Консервативної партії Великобританії, лідером якої Джонсон є з середини 2019 року, коли він обійняв посаду прем'єр-міністра Великобританії та допоміг підштовхнути країну до «Брекзиту».  

Джонсон оформив розлучення із 56-річною Мариною Уілер у лютому 2020 року. Колишня пара прожила у шлюбі 25 років і разом виховувала чотирьох дітей, перш ніж вони оголосили про своє розлучення у вересні 2018 року. Чоловік також раніше був одружений на Алегрі Мостін-Оуен, але в 1993 пара розлучилася. 

Статті на тему