UA
RU

Прем'єра музичного відео: Наташа Гоголь - Починаю звикати

Редагувати переклад

Віщі сни, екстремальні польоти над мегаполісом та містичні збіги у новому кліпі екс-учасниці та тренера “Голосу країни” Наташі Гоголь.

Українська співачка, екс-учасниця/тренер вокального проекту “Голос країни” Наташа Гоголь презентує новий музичний кліп на композицію “Починаю звикати”. Режисером нового чуттєвого музичного відео виступив кліпмейкер Сергій Ткаченко. Історія розповідає про двох закоханих, рідних душ, які у великому мегаполісі шукають, чекають і знаходять одне одного.

Прем'єра музичного відео: Наташа Гоголь - «Починаю звикати».

Особливістю даного відео є компонент містичності та чаклунства в історії його створення. Наташа Гоголь часто бачить пророчі сни і саме із сновидінь черпає нові ідеї для своєї творчості. Завдяки такій особливості підсвідомості у співачки під подушкою завжди лежить блокнот із ручкою, щоб записувати побачені ідеї та образи.

“Я чітко пам'ятаю, як півроку тому мені наснився барвистий сон, у якому я літала над землею і поряд зі мною була кохана людина. Я записала всі пережиті почуття до блокноту, але більше нікому про сон не розповідала. “Починаю звикати” – для мене особлива пісня, яка очолить новий музичний альбом. Саме з нею у мене асоціюється початок нового творчого шляху. Мені хотілося, щоб кліп на цю композицію став короткометражною історією гарного, піднесеного кохання. Ми довго шукали режисера. Але коли я почула ідеї Сергія Ткаченка щодо польотів над землею, то зрозуміла, що саме він зможе втілити мій сон у реальність”, - ділиться Наташа Гоголь. 

Прем'єра музичного відео: Наташа Гоголь - «Починаю звикати».

Читай також: I'm going slightly mad: Бренд VIKTORANISIMOV представив нову колекцію на ювілейному UFW

Реалізувати задуману візуалізацію польотів не так легко. У зйомках були задіяні: спеціальна робототехніка, колекція страхувальних атрибутів та ціла команда техніків, завдяки яким Наташа піднялася на висоту понад 6 метрів і ширяла над землею понад чотири години, втілюючи задумані режисером кадри. Одними з головних труднощів стали: пронизливий холод і болючі відчуття в тілі від фіксуючих та страхувальних тросів, що забезпечують політ.

Прем'єра музичного відео: Наташа Гоголь - «Починаю звикати».

Загалом у зйомках було задіяно чотири локації. Знімальний процес тривав більше доби – 26 годин. Більшу частину часу Наталя Гоголь провела на відкритому повітрі, де трималася температура лише +2 градуси тепла. У білому вбранні, як Маргарита з відомого роману Булгакова, Наталя майже весь знімальний день провела "між небом і землею", бездоганно впоравшись зі своєю роллю.

“Коли мене підняли у небо і ми почали знімати мій політ, я відчула чітке дежавю. Ніби опинилася у власному сні. Наша підсвідомість і наша душа знають більше, ніж ми, і такі чудесні збіги і справді окриляють. Вони доводять, що я йду правильним шляхом”, - ділиться емоціями співачка.

Прем'єра музичного відео: Наташа Гоголь - «Починаю звикати».

Статті на тему