UA
  RU

  Претендент на премію "Оскар" - драма "У центрі уваги"

  Цієї осені на великі екрани вийшов детективний трилер «У центрі уваги», який за лічені години побореться за премію «Оскар» у номінації «кращий фільм року». Розповідаємо, за що нам подобається стрічка.

  прожектор


  По-перше, картина цінна своїм складом - майже Dream Team. Режисер Том МакКарті зібрав на одному знімальному майданчику талановитих акторів – Рейчел МакАдамс, Ліва Шрайбера, Майкла Кітона та Марка Руффало.

  По-друге, фільм заснований на реальних подіях, що відбувалися на початку 2000-х у США. У центрі уваги – католицька церква, а саме – її бостонська єпархія. Групі журналістів із The Boston Globe стало відомо, що протягом десяти років сотні дітей зазнавали насильства з боку священнослужителів. І хоча високим чинам католицької церкви це відомо, ніхто не збирається карати винних. У зв'язку з цим журналісти вирішують розпочати власне розслідування, яке допоможе пролити світло на те, що відбувається.


  Після того, як репортери розповіли громадськості про злочини, багато парафій бостонської єпархії було закрито, а самі журналісти отримали Пулітцерівську премію. Погодьтеся, їхню історію варто почути!

  Статті на тему