UA
RU

Презентація дебютного альбому Diana Gloster — «До мурашок»

Редагувати переклад
Топовий інфлюенсер та співачка Diana Gloster презентувала дебютний альбом «До мурашок» у столичному клубі Atlas. Особисті історії, які є автобіографічними і несуть у собі неймовірну силу та досвід, пережитий співачкою.

«Ну ось мі і тут. У моменті, про який маленька дівчинка з сіро-блакитними очима мріяла, коли стояла перед зеркалом на маминих підборах із гребінцем у руці замість мікрофона. Тепер ви можете слухати альбом цієї дівчинки, перший, такий важливий, дебютний альбом. Я буду у ваших вухах, у вашій голові, у вашому серці. І хай кожен із вас знайде свою пісню. Люблю і до мурашок ... » - Поділилася Diana Gloster.

Захід відвідали зіркові гості: Міша Романова, Ольга Горбачова, Юрій Нікітін, Анна Трінчер, Крістіна Остапчук, Lida Lee, Laud, Анастасія Кожевнікова, Таня Пренткович, Таня Парфільєва, Богдан Юсипчук, Алла Клименко та інші.

Презентація дебютного альбому Diana Gloster - «До мурашок»-Фото 1
Презентація дебютного альбому Diana Gloster - «До мурашок»-Фото 2
Презентація дебютного альбому Diana Gloster - «До мурашок»-Фото 3
Презентація дебютного альбому Diana Gloster - «До мурашок»-Фото 4
Презентація дебютного альбому Diana Gloster - «До мурашок»-Фото 5
Презентація дебютного альбому Diana Gloster - «До мурашок»-Фото 6
Презентація дебютного альбому Diana Gloster - «До мурашок»-Фото 7
Презентація дебютного альбому Diana Gloster - «До мурашок»-Фото 8
Презентація дебютного альбому Diana Gloster - «До мурашок»-Фото 9

«Це найщасливіший вечір у моїй житті. Я в захопленні, ніби побувала у стратосфері. Для мене приємна несподіванка, що прийшло так багато класних людей. Презентація пройшла як мить, але я хочу, щоб це ніколи не закінчувалося. Я хочу це робити вічно» - Поділилася Diana Gloster.

Альбом «До мурашок» — це треки, які так гармонійно і точно описують усі ті, що доводитимуть людей до стану «мурашок». В обіймах коханих, коли танцюєш, ніби тобі ніхто не бачить, коли кохана людина тримає в руках твою #талію, коли вже не боляче, коли хочеться #захлинутися людиною цілком і повністю, коли ви розкажете своїм дітям, як важливо берегти світ на планеті і всередині себе, в сім'ї і в своїй житті - це все важливо і трошки "до мурашок".

Фото: Роман Горбун

Статті на тему