UA
RU

Презентація нового Nissan Qashqai

Редагувати переклад

Нещодавно відбулася презентація абсолютно нового Nissan Qashqai. Ця новинка дозволить бренду зміцнити свої позиції в сегменті кросоверів та вивести його на новий якісний рівень. Адже у цього кросовера пристуні нові функції, які раніше були доступні лише у преміальних автомобілях. Серед них: інноваційний 10,8-дюймовий проекційний дисплей (HUD) є найбільшим у сегменті. Ключова навігаційна інформація, дані систем допомоги водію та дорожня інформація виводяться на вітрове скло в полі зору водія, не відволікаючи його від ситуації на дорозі, що гарантує більший комфорт та впевненість за рулем. Масаж сидіння водія та пасажира переднього сидіння, великий панорамний люк, вишуканий дизайн та пам'ять сидінь, інтелектуальні фари, які самі переключають режими далекого на ближній, бездротова зарядка для сматфону та 16 систем безпеки навіть у базовій комплектації.

Презентація нового Nissan Qashqai-Фото 1

Презентація нового Nissan Qashqai-Фото 2

Презентація нового Nissan Qashqai-Фото 3

Nissan Qashqai – є знаковою моделлю для українського ринку та одним із бестселерів серед кросоверів за всю годину. Починаючи з 2007 року, коли модель була представлена ​​в Україні, майже 30 000 клієнтів компанії придбали Nissan Qashqai. 

У новому поколінні компанія Nissan зберегла керівні принципи, що лежали в основі концепції, дизайну та розробки двох попередніх поколінь Qashqai: елегантний дизайн, розширена комплектація та ефективний силовий агрегат у поєднанні з підвищеною якістю та досвідом керування автомобілем вищого сегменту.

Функції керування автомобілем, такі як дистанційне керування звуковим сигналом та світлом фар, а також дистанційне замикання/відмикання дверей доступні через додаток NissanConnect у вашому смартфоні. Також можна настроїти інтелектуальні сповіщення, зокрема щодо швидкості, години та зон; сповіщення подаватиметься у разі перевищення встановлених параметрів.

Читай також: Не найкращий варіант: ТОП найстресовіших міст світу 

Новинку презентували для опініон лідерів-дівчат, котрі гарно розуміються на авто.

Презентація нового Nissan Qashqai-Фото 4

Презентація нового Nissan Qashqai-Фото 5

Презентація нового Nissan Qashqai-Фото 6

Всі присутні мали змогу протестувати авто і переконатися у всіх його перевагах і байдужих до авто не залишилося. Дівчата-блогерки відмітили швидкий розгін авто, за наявності нового більш екологічного двигуна. Новий Qashqai із надійним бензиновим двигуном 1.3 DiG-T, який повністю відповідає стандарту Euro6-d.

Цей силовий агрегат видає потужність 130 л.с. і 150 л.с., як із 6-ступінчастою механічною трансмісією, так і з новою Xtronic (тільки 150 л.с.). Максимальна потужність досягається на 5500 об/хв, з максимальним доступним крутним моментом 250 Нм у діапазоні 1600 - 3750 об/хв.

Удосконалена механічна трансмісія демонструє більш швидке, пряме та спортивне перемикання передач. Автоматична трансмісія Xtronic нового покоління забезпечує меншу витрату палива та краще прискорення завдяки певним удосконаленням, включаючи підвійну систему змащення з новим електричним масляним насосом.

Ціни, більш детальна інформація про автомобіль та адреси дилерських центрів знаходяться на офіційному сайті Nissan в Україні -  https://www.nissan.ua/vehicles/new-vehicles/qashqai.html

 

Статті на тему