UA
RU

Прима-балерина Катерина Кухар представляє свою першу колекцію одягу

Редагувати переклад
Балет – легкість, витонченість, грація, інтелект, фантазія, сила, досконалість кожного жесту. Цілий всесвіт у кожному танці, а ще важка праця та одвічна боротьба із собою, вихід за рамки людських можливостей. Справжня українська муза
 Катерина Кухар надихає людей в усіх куточках світу: захоплюватись балетом, займатися танцями, ходити на спектаклі та цікавитися українською культурою. Саме вона надихнула творчу команду українського бренду
 CABANCHI.COM на створення спеціальної спортивної лінійки одягу, присвяченої балету.

Прима-балерина Катерина Кухар представляє свою першу колекцію одягу-Фото 1

З думками про тих, хто мріє, хто шалено й завзято і день, і ніч іде вперед, хто не здається і не боїться труднощів, хто прагне гармонії була створена лінійка CABANCHI X K.KUKHAR. Колекція стала відображенням внутрішнього світу прими: комфортна, світла, витончена. Головним джерелом натхнення для дизайнерів були кадри із різноманітних тренувань та репетицій Катерини Кухар.

Увесь одяг максимально комфортний, та розроблявся під суворим контролем балерини, адже відчуття свободи та тактильний комфорт – надзвичайно важливі. Основа колекції – це базові топи і майки, болеро, спортивні костюми oversize, худі на одне плече, плюшеві комплекти із шортами, кардиган-кімоно, а також комфортна білизна і трендові пов’язки на голову.

Прима-балерина Катерина Кухар представляє свою першу колекцію одягу-Фото 2

Прима-балерина Катерина Кухар представляє свою першу колекцію одягу-Фото 3

Прима-балерина Катерина Кухар представляє свою першу колекцію одягу-Фото 4

Переглянувши колекцію, можна подумати, що такий одяг ідеально підійде для спортивних і танцювальних тренувань – і ця думка вірна, але бренд разом із Катериною хотіли, щоб ця колаборація надихнула модників поглянути на балетний одяг по-новому. Речі у стилі ballet sport можна вписати у повсякденні образи, стилізувати по-своєму і зробити улюбленою складовою базового гардеробу.

Не тільки краса у гардеробі, а й краса як рушійна сила – це місія й переконання бренду, який прагне наповнити кожен новий запуск сенсом та метою. Позиція CABANCHI – завжди усвідомлювати власну відповідальність та працювати із відкритим серцем. Разом із запуском капсули бренд робить свій внесок на підтримку балетної справи в Україні, а саме на допомогу Київському державному фаховому хореографічному коледжу (KSBC), керівником якого є Катерина Кухар. Команда CABANCHI робить внесок на ремонт коледжу, а також буде проводити медіа підтримку та закликатиме усіх друзів та прихильників бренду долучитися до збору коштів за посиланням.

Прима-балерина Катерина Кухар представляє свою першу колекцію одягу-Фото 5

Прима-балерина Катерина Кухар представляє свою першу колекцію одягу-Фото 6

Прима-балерина Катерина Кухар представляє свою першу колекцію одягу-Фото 7

Читайте також: ФЛОРИСТИЧНІ ПРИНТИ ТА ВЕЧІРНІ СУКНІ: ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ БРЕНДУ MARSEGO  

Статті на тему