UA
RU

Принц Гаррі та Меган Маркл запропонували Єлизаветі II поспілкуватися у рамках саміту 

Редагувати переклад
Головна тема обговорення – расизм як норм у королівській сім'ї Великобританії. 
Принц Гаррі та Меган Маркл запропонували Єлизаветі II поспілкуватися в рамках саміту.

ASCOT, UNITED KINGDOM — JUNE 19: Принцип Harry, Duke of Sussex і Meghan, Duchess of Sussex, роблячи його Royal Ascot debut, attend the first day of Royal Ascot on June 19, 2018 in Ascot, England. (Photo by Anwar Hussein/WireImage)

 

Минуло багато місяців після скандального інтерв'ю молодшого сина принца Чарльза та його неугодної монархії обраниці. У розмові з Опро Вінфрі ключовим акцентом, на який вирішили робити ставку герцоги, стало звинувачення в расизмі, який виявляв мінімум один анонімний член королівської сім'ї. Очевидно, Гаррі і Меган вирішили зробити цей реальний блокбастер ще більш захоплюючим, а тому вони мають намір поспілкуватися з королевою Єлизаветою II на камери - в рамках офіційних зборів. 

Скандальна парочка за численними повідомленнями домагається зустрічі з королевою Єлизаветою, а також сподівається, що хрещення їх нещодавно народженої доньки Лілібет, яку назвали на честь прабаби, пройде на батьківщині Гаррі. Про це каже видання Сонце 

Читай також: Переможці конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021

Принц Гаррі та Меган Маркл запропонували Єлизаветі II поспілкуватися в рамках саміту.

Створено бібліотекою IJG JPEG

Як повідомляється в тому ж джерелі подібні прохання та надії герцогів Сассекських вразили всіх мешканців Віндзорського замку. 

“Гаррі та Меган зробили таку пропозицію, але безліч людей буквально шоковані їхньою зухвалістю. Можливо, вони щиро хочуть побачитися з королевою, але це нечуване нахабство, а особливо після того, через що королеві довелося пройти цього року”, — розповів пресі інсайдер. 

Нагадуємо, що в березні Гаррі і Меган підкосили своїх родичів, що залишилися у Великій Британії, давши інтерв'ю на американському телебаченні, яке виставило в негативному світлі буквально всіх членів родини Віндзорів. Після королеви довелося пережити ще й смерть коханого чоловіка: принц Філіп не дожив лише кілька місяців до свого столітнього ювілею. 

Палац офіційно нічого не відповів на прохання Гаррі і Меган, хоча деякі джерела стверджують, що королева все ще дуже тепло ставиться до свого молодшого онука, і їй хотілося б побачитися як з його сином Арчі, так і з новонародженою Лілібет. Повідомляється, що придворні були вражені таким випадом із боку герцогів Сассекських. 

 

Статті на тему