UA
RU

Принц Гаррі вимагає захисту поліції, хвилюючись за безпеку своєї сім'ї 

Редагувати переклад

Черговий біль голови для Єлизавети II — цього разу справи рук її «вигнаного» онука. 

Принц Гаррі впевнений, що його сім'ї є чого побоюватися у Великій Британії. Саме тому чоловік пригрозився подати до суду на національний уряд, якщо йому не буде надано захисту поліції після приїзду на батьківщину. Більше того, принц Гаррі стверджує, що він готовий заплатити такі “додаткові функції”. 

Принц Гаррі вимагає захисту поліції, хвилюючись за безпеку своєї родини.

(Photo by Mark Cuthbert/UK Press via Getty Images)

У 2020 році 37-річний герцог Сассекський відмовився від виконання своїх по праву дарованих йому обов'язків і переїхав до Північної Америки разом з дружиною та сином. Усього причина - напружені стосунки всередині Букінгемського палацу. 

Герцог Сассекський платить цілій команді приватних сек'юріті, але його юристи стверджують, що сім'ї потрібно більше захисту саме на рідній землі. В офіційній заяві зазначено, що принцу Гаррі неодноразово загрожували неонацисти, а також екстремісти. 

За словами джерел, у вересні юристи повідомили Вищий суд Великобританії про те, що правова команда принца Гаррі домагатиметься судового переслідування, якщо уряд не забезпечить безпеку принца, його дружини – Меган Маркл та їхніх дітей – Арчі та Лілібет. 

Принц Гаррі вимагає захисту поліції, хвилюючись за безпеку своєї родини.

Читай також: Запам'ятати все: головні моменти з чоловічого Тижня моди у Мілані

«У січні 2020 року в Сандрінгемі герцог запропонував особисто сплатити за послуги британської поліції, щоб убезпечити себе і свою сім'ю. Рекомендацію було відхилено. Він все ще готовий покрити вартість видатків на охорону, щоб не обкладати британських платників податків ще більшою обов'язком”, — зазначено у заяві. 

Оскільки державний захист Гаррі під час останнього його візиту до Великобританії в липні не був наданий, охороною Його Високості займалася приватна фірма. 

«Великобританія завжди буде домом для принца Гаррі, і країною, де безпека його дружини, дітей та його самого була б беззастережною. Через відсутність поліцейського захисту, з'являється дуже багато персональних ризиків”. 

Нагадуємо, що незважаючи на складні стосунки принца Гаррі та членів його кровної родини герцог Сассекський, все ще залишається шостим у черзі на британський престол. 

 

Статті на тему