UA
RU

Принц Вільям назвав улюблену пісню принцеси Діани з 1980-х 

Редагувати переклад
Без цього хіта не проходила жодна дорожня подорож Леді Ді та її синів. 

Принц Вільям назвав улюблену пісню принцеси Діани з 1980-х - Фото 1

Принц Вільям розповів про особливий спогад із дитинства, пов'язаний з його матір'ю — принцесою Діаною, а також про пісню, яка допомагала їм з Гаррі розслабитися після шкільних труднощів. 

У майбутньому епізоді музичного подкастуTime to Walk” принц Вільям проведе екскурсію Сандрінгемським маєтком королеви Єлизавети, а також поділиться важливими моментами зі свого життя. Мета оповідання – промоція ментального та фізичного здоров'я за допомогою прогулянок. Також принц Вільям вибрав улюблені та найважливіші пісні, пояснивши, чому вони стали для нього такими. 

Один із таких треків — пісня, яка завжди грала в автомобілі принцеси Діани, коли Спенсер відвозила дітей до школи. 

«Коли я був маленьким, Гаррі і я навчалися у школі-інтернаті. І мама програвала пісні, щоби ми заспокоїлися. Я дуже добре пам'ятаю одну таку. Вона вже довгий час зі мною досі. Я все ще в секреті насолоджуюся хітом Тіни Тернер - 'The Best', тому що коли ми сиділи на задньому сидінні її машини і співали - це був сімейний момент. Мама завжди співала на межі. Зараз, коли я слухаю ці пісні, я завжди згадую свою маму”.  

Вільям стверджує, що зараз він намагається створювати спеціальні музичні моменти зі своїми трьома дітьми. 

“Найчастіше вранці Шарлотта та Джордж борються за те, яка пісня гратиме. І мені доводиться чергувати їхні уподобання. Такий шум здіймається через музику”.

Принц Вільям назвав улюблену пісню принцеси Діани з 1980-х - Фото 2

Читай також: Актриса серіалу “Чому жінки вбивають” Олександра Даддаріо оголосила про заручини 

Принц розповіла, що його діти люблять пісню Waka Waka Шакіри. Йому самому подобається ще "Thunderstruck" групи AC/DC. Остання, за словами Вільяма, відмінно підходить для ранку після вихідних, коли потрібно швидко прокинутися і налаштувати себе на робочий тиждень. 

Принц Вільям назвав улюблену пісню принцеси Діани з 1980-х - Фото 3

(Photo by Pool/Samir Hussein/WireImage)

“Хочу сказати, що коли я вперше послухав її, мені здалося, що вона надто важка для ранку понеділка. Але зараз, коли я слухаю, я думаю, що вона найкращий ранковий тонік. Вона точно будить тебе, і дає заділ на цілий тиждень. Складається враження, що тобі підвладне все”. 

Вільям розповів, що вперше, коли він почув про проектTime to Walk” від Apple Music 1, йому здалося це чудовою ідеєю для промоції ментального здоров'я та благополуччя.  

“Відчуваю, що я поділився емоціями та відчуттями, які зробили цю прогулянку навіть краще, ніж зазвичай. Таке враження ніби я погуляв зі своїм другом чи дружиною”, - описав Вільям свій досвід. 

 

Статті на тему