UA
RU

Принц Вільям захищає Кейт Міддлтон після інтерв'ю Меган та Гаррі

Редагувати переклад
І знову все повертається до весільного інциденту та сліз однієї з герцогінь. 
Принц Вільям захищає Кейт Міддлтон після інтерв'ю Меган та Гаррі-Фото.

Принц Вільям підтримує свою дружину після інтерв'ю його молодшого брата та Меган Маркл, що пара дала два тижні тому Опре Вінфрі. 

Під час двогодинної розмови Маркл згадала та обговорила всі моменти, які вже давно хотіла прояснити. Оскільки Палац не дозволяв їй говорити та відповідати на нападки британської преси, у жінки нарешті з'явилася чудова можливість помститися всій Короні.  

Так, Меган згадала про ситуацію, коли перед ними з Гаррі весіллям у 2018 році Кейт довела її до сліз. Тоді британська преса все переінакшила, а самої Маркл не дозволили пояснити, як усе сталося. За словами 39-річної екс-актриси, саме вона є постраждалою стороною, адже Міддлтон довела до сліз саму наречену. 

“Уільям захищає Кейт і злиться. Те, як Меган виставила Кейт у негативному світлі для нього – гірше, ніж бути самому під атакою”, – розповіла аутлету ЛЮДИ Пенні Джунор, яка є біографом і Гаррі, та Вільяма. 

В інтерв'ю Меган прояснила той факт, що після скандалу Кейт вибачилася перед нею і навіть надіслала квіти із запискою. 

Читай також: Кейт Міддлтон відреагувала на заяви Меган Маркл "про сварку перед весіллям" 

“І я говорю це не для того, щоб принизити когось, тому що це був дуже складний передвесільний тиждень, і Кейт був засмучений через щось. Але вона вирішила ситуацію, надіслала квіти та записку з вибаченнями”. 

Принц Вільям захищає Кейт Міддлтон після інтерв'ю Меган та Гаррі-Фото.

У міру того, як члени королівської сім'ї та їхні співробітники перетравлювали різні претензії, висловлені в інтерв'ю герцогом та герцогинею Сассекськими, виникла «гнівна реакція», — поділилося з PEOPLE джерело з Букінгемського палацу.  

«Всі відчувають досить змішані емоції - шок, глибоку печаль». 

Серед безлічі приголомшливих одкровень в інтерв'ю Меган сказала, що у неї були думки про самогубство, а також жінка зробила заяву про те, що деякі члени сім'ї мали «побоювання і розмови» про те, якою темною може бути шкіра її сина Арчі, коли він народиться. Гаррі також сказав, що його батько і брат перебувають у пастці монархії. 

Додаткові ролики, які з'явилися в ефірі шоу на CBS “This Ранок” Після інтерв'ю, Меган порівняла поводження з собою британськими таблоїдами з ранніх днів Кейт як член королівської сім'ї. 

«Все було інакше. І через расу, і через соцмережі. Кейт постійно називали тією, що чекає на пропозиції від Вільяма. Я уявляю, як це було складно, і я не можу відчути ці почуття насправді, але це не одне й те саме. Члени сім'ї можуть сказати, що нам усім доводиться стикатися з брутальністю, але расизм і брутальність – різне”. 

Гейл Кінг у вівторок в ефірі шоу «це Ранок" розповіла, що її подруга Меган Маркл може підтвердити всі опромінення, зроблені під час інтерв'ю з Опрою Вінфрі. 

"У Меган є документи, які підтверджують все сказаною нею в Опри". 

 

Статті на тему