UA
RU

Про що мовчить жінка: Alina Pash, українська співачка, реперка

Редагувати переклад

Українська співачка та реперка Alina Pash презентувати цього року Україну на пісенному конкурсі «Євробачення». Вона – героїня рубрики Marie Claire.

Про що мовчить жінка: Alina Pash, українська співачка, реперка-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?  

Не варто говорити вголос про смаки.Через соціальні мережі ми дедалі більше можемо це помітити. У кожного людини є свої вподобання. Тому якось відстоювати, що щось краще чи гірше, – це для мене точно трата часу. Зараз кожен може знайти те, що йому подобається.

А якщо говорити про те, про що не можна мовчати, – це про власну безпеку. І якщо ти відчуваєш себе в небезпеці, то про це варто все ж таки комусь сказати. І, звичайно, моменти будь-якого насильства не потрібно замовчувати.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Я з кішкою щодня мовчу і, справді, мені комфортно з нею. Чому? Тому що через цей конект із твариною я відчуваю себе більш живою. До того ж були такі моменти, коли я не приділяла кішці достатньо години. І вона мені конкретно давала про це знати своєю поведінкою. Було дуже цікаво слідкувати за нею у такому плані. І коли знову з'являлися конект і от від мовчання з нею, коли все на відчуттях, на якихось цих поглядах із твариною, можна було собі глибше досліджувати. Тож це мовчання наше котяче мені подобається.

За що собі хвалите, а за що навпаки, зваріть?

Я вчуся собі хвалити за деталі, маленькі перемоги щодня. Це допомагає підбадьорювати себе і мати позитивний настрій, що справді є важливим для творчої професії, в якій ми часто залежні від настрою. Зварю, коли намагаюся собі обдурити, шукаю якісь відмазки, аби щось не робити чи швидко здатись і піти найлегшим шляхом.

Назвіть найкрасивішу річ і розкажіть, чому її такою вважаєте?

Я обожнюю великі стародавні зеркала, в яких історія та особлива енергія. В них відображається навколишній світ, а він для мене гарний. Такі зеркала часто можна знайти на якихось крышах. Особливо в селах я такі зустрічала, і не лише в українських. Мабуть, все-таки найгарніше зеркало я бачила на крыші в однієї жінки в Мадриді. Воно було якоїсь нереальної краси. Я не знаю точно, з якого воно було матеріалу, та було схоже, що на ньому навіть корали. Чомусь воно мене найбільше вразило. А ще, крім дуже гарного обрамлення, мені подобається сам факт зеркала. Коли ти розумієш, що це ніби гладь якась, що відбиває час. Це якось дуже поетично.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Я б хотіла писати круті науково-фантастичні книги. Мені здається, їх автори дуже глибоко вміють мріяти та літати в окремих галактиках.

Про що мовчить жінка: Alina Pash, українська співачка, реперка-Фото 2

Якби ви могли залишити тільки одне спогад, то що б це було?

Я залишила б спогад обіймів із рідними. У моїй житті сім'я посідає надважливе місце. Це справді та енергія, яка мене максимально підтримує у складні години. Коли, наприклад, бачусь із близькими на такі свята як Різдво чи Великдень – я щаслива. Хоча Різдво – все ж таки, найтепліша година. Тому що на вулиці якраз холодно, і ми сім'єю збираємось біля каміна та співаємо пісні біля ялинки. Це дуже особливий момент. І я такий глибинний кристал радості хотіла б залишити для себе, якби мені треба було такий вибір зробити.

Що личить сучасним чоловікам та що не прикрашає сучасних жінок?

Чоловікам личити благородність і сміливість. А що не прикрашає жінок? Я не великий фанат до «продажу собі» та якоїсь підлості через це, хитрості. Мені не подобається, коли жінка намагається із себе неприродне щось зробити, тобто вдається до якоїсь надмірної пластики. І коли це огортається ще й використанням цих ресурсів для того, щоб дістатися до бажаного, яке найчастіше пов'язане з його та багатством. У моїй реальності це ті, що дійсно не пасує жінкам.

Якби вам довелося собі порівняти із алкогольним напоєм, яким би ви були?

Я була б мескалем або коктейлем "Кричуща чіпотле" (ChipotleChillón).

Про що мовчить жінка: Alina Pash, українська співачка, реперка-Фото 3

До якого поради мами ви не дослухалися і наразі жалкуєте про це?

Не зваритись із дурними.

Зовнішність якого визнаного красеня здається вам перебільшеною? І, наоборот, хто з чоловіків невиразної зовнішності видається вам дуже привабливим?

Щодо першого питання, такі хлопчики як Зак Ефрон для мене аж терпкі. А щодо привабливості, думаю, що Данієл Редкліфф має неабиякі акторські здібності та харизму. І це далеко не лише актор Гаррі Поттера.

Чим пахне щастя?

Бабусиним яблучним пирогом та індійськими паличками від друга Валері.

Фото: Hanna Hrabarska

Читайте також: MOODBOARD СПІВАЧКИ ALINA PASH

Статті на тему