Про що жінка мовчить: співачка Даша Суворова

Редагувати переклад
Даша Суворова вперше за три роки презентує сингл “Маки” та відео моноспектакль на неї. Співачка створила пісню “Маки” ще до початку повномасштабної війни. Тоді, зізнається артистка, композиція була написана не українською, і контекст був зовсім інший. Співачка розповідала про кохання, яке пізнала у рідному Артемівську, відомому як Бахмут. Тоді Даша відклала пісню до кращих часів. Тепер "Маки" набули нових сенсів. Власне про сенси, красу та кохання вона розповіла в інтерв'ю Marie Claire.

Даша Суворова

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Ми, українці — вільна нація і можемо говорити в голос про все, що завгодно. Але я знаю напевно, що не можна мовчати про війну, про всі ті звірства, що розчленовують кожен клаптик нашої землі.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

У мене є всього декілька близьких по духу людей, з ким я можу говорити про все на світі. І з ними ж мовчати вічно. Це найкоштовніша риса, яку я ціную в людях.

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Хвалила себе за те, що отримала права та дозвіл від Святослава Вакарчука на виконання його пісні «Стріляй», яку я презентувала слухачеві минулого місяця. А сварити себе завжди є за що, наприклад, за те, що завжди могла зробити щось більше та краще, але не зробила цього.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Краса в очах того, хто дивиться. Дякую всесвіту за те, що попри страшні часи вона все ще присутня в моєму житті. Краса в музиці, у текстах пісень, в усмішці людей та зморшках від неї в кутиках очей, в теплоті люблячих долонь…

Даша Суворова співачка

Даша Суворова пісня

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Я хочу навчитись вдавати, бо це велике мистецтво, яке набагато полегшує життя. Ніколи цього не вміла робити. (Усміхається.)

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Я маленька танцюю на сцені старого БК в Бахмуті.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Чоловіка красять лише сміливість та вчинки. Сьогодні ці якості, як лакмусовий папірець, тест на справжність. А жінка, у свою чергу, має бути музою — легкою та ніжною, в ім’я якої хотілось би робити ці вчинки. 

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Campari — бо його неможливо передбачити. Кожен раз смакує по різному й з характером.

Даша Суворова кліп
ґ
Даша Суворова відео

Даша Суворова прем'єра

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Я так і не навчилася швидко приймати рішення та більше усміхатись. Обов’язково наздожену втрачене після перемоги. Обіцяю!

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Для мене зовнішність ніколи не відігравала особливої цінності. Людина вродлива, якщо вона гарна всередині.

Чим пахне щастя?

Точно не порохом…

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: СКРИПАЛЬ-ВІРТУОЗ ВАСИЛЬ ПОПАДЮК 

Статті на тему