UA
RU

Режисери “Ігри в кальмара” обіцяють зняти другий сезон

Редагувати переклад
У другому сезоні будуть підняті нові соціально важливі теми не лише Південної Кореї, а й усього світу.

Продовження: Режисери “Ігри в кальмара” обіцяють зняти другий сезон-Фото 1

Режисер уже культового корейського серіалу “Гра у кальмари” Хван Дон Хек повідомив приємну новину: другому сезону бути. І хоч це трохи перечить серіальним законам Південної Кореї, оскільки, в основному, вони знімаються лише одним сезоном, “Гра в кальмара” заслуговує на продовження. Про це він повідомив в інтерв'ю видавництву The Associated Press.

Режисер зазначив, що шанувальники картини "не залишили йому вибору", тому було ухвалено рішення зняти і другий сезон. Поки що Хек не дає конкретних наведень, про що буде продовження популярного серіалу, але сказав, що дещо вже заплановано.

Це зараз у моїй голові. В даний час я займаюся плануванням. Думаю, що ще зарано говорити, коли і як це станеться. Так що я обіцяю вам це, Гі-хун повернеться і зробить щось корисне для цього світу, 

- пояснив Хван.

Також корейський режисер натякнув, що головним героєм, можливо, буде Ведучою “ігри”, а також у новому проекті розкриватимуться проблеми, пов'язані з поліцією, яка спостерігається не лише в Кореї, а й у всьому світі.

Читайте також: Обов'язкова програма: 6 причин, чому варто подивитися «Гру в кальмара»

Netflix офіційно поки не анонсував другий сезон, так що складно сказати, коли ж ми знову побачимо на екранах, які вже полюбилися, героїв.

Статті на тему