UA
RU

Projector.Humanitarium випустив подарункові сертифікати

Редагувати переклад
Нагередодні РЅРѕРІРѕСЂС–СЗРЅРёС… СЃРІСЏС‚ Projector.Humanitarium РІРёРіСѓСЃРеає годарункові сертифікати на відеокурси. За ними можна отримати доступ до одного з 11 курсів на гуманітарну тематику: історію дизайну, філософію, відеоігри, сучасну українську літературу, комікси або інші теми.

Projector.Humanitarium вигустив годарункові сертифікати-Фото 1

Humanitarium – соціогуманітарний факультет Projector Institute, який створює курси про все на світі: від історії дизайну до феномена аніме. У Humanitarium вірять у цінність соціогуманітаристики та впевнені, що у форматі нового освіти технічні та гуманітарні дисципліни поєднуються. Так само як креативні та інноваційні ідеї народжуються саме в дуеті хард і софт скілів, а концепція lifelong learning стає новою нормою.

На новорічні свята Humanitarium пропонує сертифікати на відеокурси, які можна подарувати близьким чи самому собі. Тепер можна подарувати річ, яка допоможе людині розвинути софт скілі, стати кращим професіоналом або ще цікавішою особистістю. Сертифікат від Humanitarium може стати корисним подарунком для людей, які хочуть подивитись на світ ширше та відкрити для себе нове, особливо якщо всі актуальні книжки, кофе чи носки ви вже вичерпали. У Humanitarium вважають, що такий подарунок не захочеться передарувати або залишити на полиці пилом.

Projector.Humanitarium вигустив годарункові сертифікати-Фото 2

За цим сертифікатом можна отримати доступ до одного з 11 відеокурсів. Цей формат передбачає серію лекцій на одну тему, без домашніх завдань та дедлайнів. Тему можна обрати самостійно, а переглянути курс — будь-де і будь-коли. Щоб поглибити свої знання, у кожній програмі є додаткові матеріали від куратора. А для перевірки знань – фінальний тест. Доступ до курсу залишається назавжди, тому подарунок немає терміну придатності і навряд чи вийде з моди. Серед кураторів курсів — редактори топових українських видань (The Ukrainians, IST Publishing), кандидати наук, PhD, засновники медіа (Vertigo) та інші експерти та експертки.

Читайте також: Пам'ятка для власниць чутливої ​​шкіри: як діагностувати, доглядати та не нашкодити


До 10 січня 2022 року на подарунковий сертифікат діє акційна ціна - 750 грн. Сертифікат дає можливість обрати будь-який з 11-ти відеокурсів: як із тих, які коштували 800, так і з тих, що — 1000 грн.

 

Даруйте сертифікати від Humanitarium — хай рік розпочнеться з розвитку та мудрості!

 

Статті на тему