Спецпроекты now:

6 причин, чому любовна історія Джека та Рози з “Титаніка” далека від ідеалу - 162x46 6 причин, чому любовна історія Джека та Рози з “Титаніка” далека від ідеалу - 162x46
Стиль життя

6 причин, чому любовна історія Джека та Рози з “Титаніка” далека від ідеалу

Розглядаємо відносини Рози та Джека з точки зору їх реалістичності у рамках сучасності. 

Кажуть, що випадковості не випадкові. Мабуть, так подумали головні герої драми “Титанік”, Роза і Джек. Випадково зустрівшись на кораблі, вони сприйняли свої почуття за справжнє кохання. Нижче ми розмірковуємо над тим, чи можливі відносини пари за межами лайнера.

1. Роза перебувала в стосунках

На момент знайомства з Джеком Роза перебувала у стосунках з підприємцем Каледоном Хоклі. Незважаючи на те, що дівчина не відчувала шалених почуттів до свого “коханого”, їй варто було спочатку розірвати заручини з ним, а вже після зізнаватися Джеку в коханні.

Ми розуміємо, що закінчити відносини з Каледоном було б дуже важко для Рози, особливо, якщо враховувати тиск з боку її матері. Але чи означає це те, що обманювати добре?

Читайте також: 7 кращих фільмів з Кейт Вінслет

Факт: Вартість фільму “Титанік” більше, ніж вартість самого корабля.

2. Це була жага нового життя, а не любов

Абсолютно точно визначити, що таке кохання, поки не вдалося нікому. Однак, ми вважаємо, що без зв’язку на фізичному, емоційному та духовному рівні, без довіри та глибокої поваги, не можуть відбутися здорові відносини. Не впевнені, що пережити все це за 48 годин можливо.

Ймовірно, що сильні почуття, які ці двоє відчувають одне до одного, просто замасковані під вічну любов. Але, насправді, це більше схоже на жагу до нових відчуттів.

Факт: Роль Джека Доусона хотіли отримати такі актори, як Том Круз, Бред Пітт і Маколей Калкін.

3. За інших обставин у коханих не було б нічого спільного

Роза виросла в колі вищого суспільства, Джек – бідний бродяга, який грає в казино на гроші (саме таким чином він виграв дорогі квитки на лайнер “Титанік”). Незважаючи на те, що Розі була чужа мораль вищого суспільства, модель поведінки, закладена в ній з дитинства, не дозволила б бути з Джеком в інших обставинах.

Навіть якщо між двома незрозуміла іншим хімія, їхні стосунки не триватимуть довго, якщо їм немає про що говорити.

Факт: Фразу Джека “Я король світу” придумав Ді Капріо – в сценарії такого не було.

4. Джек був одержимий Розою – це лякає

Досліджуючи відносини Джека та Рози, можна сказати, що жертви, на які вони йшли заради одне одного, надто не здраві. Особливо, якщо врахувати той факт, що закохані були знайомі лише кілька днів.

Якщо в реальному житті хтось через такий короткий термін стає одержимим вами, це повинно насторожити. І навіть якщо це молодий красень Леонардо Ді Капріо.

Читайте також: Блер Волдорф і Чак Басс: історія кохання з популярного серіалу “Пліткарка”

5. У їхніх стосунків не було майбутнього

Фінансове становище сім’ї Бьюкейтер похитнулося, коли батько Рози, головний годувальник, загинув. У матері дівчини, Рут Бьюкейтер, було одне наполегливе бажання – видати її за багатого чоловіка, щоб налагодити своє матеріальне становище. Саме тому нареченим Рози був обраний підприємець Каледон Хоклі.

Рут ніколи б не погодилася, щоб нареченим її єдиної дочки став незаможний бродяга.

Факт: Вбрання Кейт Вінслет шився з урахуванням того, щоб воно гарно виглядало як в сухому, так і в мокрому вигляді.

6. Роза повинна була врятувати себе сама

Сумнівів немає – Роза мала вижити у цьому фільмі. Звичайно, це дуже романтично, що Джек хоче врятувати свою кохану, а та, в свою чергу, покладається тільки на нього. Однак, можливо, було б правильніше, якби Роза несла відповідальність за своє життя сама.

Тим більше, що після смерті Джека, головна героїня нарешті здобуває незалежність і починає розпоряджатися своїм життям самостійно.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про історію кохання Моніки Геллер і Чендлера Бінга з культового серіалу “Друзі”. 
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...