UA
RU

Раду Поклітару: «Я завжди говорю правду»

Редагувати переклад

Раду Поклітару говорить про темпераментних жінок, свій дивний характер і гендерну дискримінацію в балеті.

Radu

Раду Поклітару

Балетмейстер, суддя "Танцюють всі!" на телеканалі СТБ

42 роки, не одружений

У мене такий дивний характер – я завжди говорю правду. Тому можливо, що немає такого, у чому я не зізнався б жінці.

? Я змушений командувати жінками, бо я – керівник театру. Тож люблю, не люблю – просто доводиться. Усі жінки у моєму театрі темпераментні. Мені такі до вподоби.

? Не можу пригадатищоб я колись з кимось по-великому сварився. Я взагалі намагаюся з людьми не сваритись! Просто намагаюся вирішити все, що мені необхідно, без конфліктів, або, якщо так не виходить, просто припиняю спілкування з цією людиною.

? Мені дуже подобається головна героїня фільму "Диявол носить Prada". У мене є знайома бізнес-леді, схожа на персонаж Меріл Стріп як зовні, так і за характером. Сильна та владна жінка. Коли я дивлюся на цей фільм, згадую її.

? У мене такий дивний характер - Я завжди говорю правду. Тому можливо, що немає такого, у чому я не зізнався б жінці.

? Будь-яка жінка дасть мені фору в інтуїції.

? Чи існує гендерна дискримінація у балеті? Ні, звичайно, оскільки балет – це мистецтво, яке може існувати без рівноваги. Щодо самої зворушливої ​​жіночої партії в балеті, тут на смак і колір товаришів немає. Але зараз я згадую Жизель. Вона зберегла вірність, незважаючи на те, що її зрадили.

? Патріархат чи матріархат? Ось німці думають, що має бути матріархат, судячи з того, що обрали Ангелу Меркель. Все залежить від особи, яка суспільством керує. Бувають жінки-блондинки, яким протипоказана влада, а бувають і чоловіки-ганчірки.

? Не можу поділитися найприємнішими словами, які мені говорила жінка, інакше це буде самолюбуванням. Таке не відповідає моїм поняттям про скромність.

Статті на тему