UA
  RU

  Розпродаж: Анджеліна Джолі позбавляється своєї частки у спільному бізнесі з Бредом Піттом 

  Редагувати переклад
  Так, акторка продала свою частину у виноробному проекті за 164 мільйони доларів. 
  
  Розпродаж: Анджеліна Джолі позбавляється своєї частки у спільному бізнесі з Бредом Піттом -Фото 1

  Створено бібліотекою IJG JPEG

  Анджеліна Джолі продала свою частку у французькому маєтку та виноробні за 164 мільйони доларів, які вона придбала разом із Бредом Піттом понад десять років тому.  

  Згідно з прес-релізом, опублікованим у вівторок, Tenute del Mondo, винний підрозділ Stoli Group, придбав 50 відсотків маєтку Château Miraval у Джолі за нерозкриту суму. 

  Шато Міраваль - маєток на півдні Франції. Бренд відомий своїм рожевим напоєм Miraval. 

  Частка Джолі у бренді стала предметом останньої судової суперечки пари. Минулого місяця актрисі було дозволено продати свої частки у виноробні та маєтку, де вона вийшла заміж за Пітта ще у 2014 році.  

  Джолі раніше стикалася з проблемами при продажі своїх акцій Quimicum — компанії, яка володіє і контролює Chateau Miraval, через розлучення між нею і Піттом.  

  Читай також: Хоакін Фенікс натякнув на можливість сіквела "Джокера" 

  Розпродаж: Анджеліна Джолі позбавляється своєї частки у спільному бізнесі з Бредом Піттом -Фото 2

  У липні актриса звернулася до суду Каліфорнії з проханням дозволити продаж, незважаючи на те, що, згідно з судовими документами, пара все ще завершувала шлюборозлучну процедуру. 

  Компанія Пітта - Mondo Bongo також окремо подала позов проти компанії Джолі - Nouvel - щодо маєтку, щоб зберегти в ньому контрольну частку. 

  У документах стверджувалося, що 57-річний Пітт продав Джолі акції ще в 2013 році за символічною ціною в 1 євро, що очевидно нижче за справжню вартість її частки, і стверджував, що передача має бути анульована.  

  Джолі подала на розлучення з Піттом у 2016 році. З того часу вони продовжують боротися за опіку над своїми численними дітьми. А щодо розпродажу подарунків від Пітта, то Джолі повільно, але вірно втілює в життя задуману тактику поведінки. 

   

  Статті на тему