UA
  RU

  "Оповідання служниці" - дата виходу 4 сезону і новий трейлер серіалу 

  Редагувати переклад
  Історія триває і стає лише драматичнішою. 
  
  "Оповідання служниці" - дата виходу 4 сезони і новий трейлер серіалу -Фото 1

  Новий сезон серіалу "Оповідання служниці" з Елізабет Мосс у головній ролі залишилося чекати зовсім недовго. Вже 28 квітня 2021 року глядачі зможуть побачити, як Джун збирається продовжувати боротьбу з Республікою Ґілеад після втечі. Трейлер обіцяє напружену війну, а опис сезону натякає на те, що боротьба Джун набуде екстремального особистого характеру.  

  “Джун збирається напасти на Ґілеад як яскравий, сильний лідер бунтарів, але ризики, на які вона готова піти, можуть подарувати їй несподівані та небезпечні випробування. Її бажання домогтися справедливості та помститися ворогам погрожує повністю поглинути її та знищити ті відносини, які вона цінує найбільше”, — значиться в офіційному описі майбутнього сезону. 

  На віртуальній панельній дискусії TV Критиків Association у четвер Кейт Мосс роздратувала шанувальників історії, натякнувши, що тепер і Джун, і тітка Лідія у виконанні Енн Дауд обидві шукають сили, але "різними способами і з різних причин". Четвертий сезон вивчить, що означає поняття реальної сили, та від кого, і чого вона залежить. 

  шоураннер Брюс Міллер пояснив, що Лідія одержима Джун, і незважаючи на те, що ці дві жінки є ворогами, вони ще пов'язані між собою неймовірно потужно, і саме цей конфлікт стане основою продовження серіалу "Оповідання служниці". 

  Статті на тему