UA
RU

Реакція принца Чарльза на ТВ-розмову герцогів Сассекських з Опро Вінфрі 

Редагувати переклад
У відповідь на запитання про інтерв'ю Гаррі та Меган принц Чарльз лише сміється. 
Реакція принца Чарльза на ТВ-розмову герцогів Сассекських з Опро Вінфрі-Фото 1

Скандальне інтерв'ю молодшого сина принцеси Діани та його дружини-американки з'явилося в ефірі три дні тому, але досі залишається найпопулярнішою темою розмов. Меган Маркл обіцяла розкрити багато палацових секретів, але те, про що говорила жінка з Опрою мало ефект бомби, що вибухнула. Так, звичайно, найбільш обговорюваними стали міркування щодо того, хто саме з членів королівської родини турбувався з приводу кольору шкіри Арчі, а також моменти ментального стану. Маркл. Багатьох цікавить, як саме Букінгемський палац зумів виявити таку байдужість, що залишив прохання американки про допомогу без відповіді. 

Королева Єлизавета II вже офіційно відповіла на інтерв'ю свого онука та його дружини, проявивши завидну толерантність та терпіння. Як же відреагував принц Чарльз, з ім'ям якого найчастіше пов'язують коментарі расистів? 

Читай також: Букінгемський палац оприлюднив офіційну відповідь на інтерв'ю Меган та Гаррі 

Принц Чарльз нервово розсміявся у вівторок, коли його запитали про вибухове телеінтерв'ю, яке його син принц Гаррі та невістка Меган Маркл дали Опре Вінфрі. 

Реакція принца Чарльза на ТВ-розмову герцогів Сассекських з Опро Вінфрі-Фото 2

Чарльз, з ім'ям якого пов'язують коментарі молодої пари зі звинуваченнями в расизмі проти королівського дуету, щойно відвідав центр вакцинації COVID-19 у Лондоні, коли репортер запитав його: «Сер, що ви думаєте щодо інтерв'ю? 

72-річний Чарльз, який, очевидно, виглядав дуже дискомфортно, видав нервовий смішок, і продовжив мовчки йти вперед. 

Раніше у згаданому центрі Ісус будинок у міському кварталі Брент-Крос Чарльз, спадкоємець британського престолу, поговорив з медпрацівницеюяка сказала йому, що вона родом з Нігерії. 

Так, фантастика, я там був. Багато різних етнічних груп. Передавайте їм мої добрі побажання, коли наступного разу розмовлятимете з ними”. 

Гаррі і Меган відмовилися називати ім'я людини, яка найбільше переживала через колір шкіри Арчі. Сама герцогиня сказала, що вона не бажає, щоб ця людина стикалася з жахливими наслідками її визнання. Проте жінка підтвердила, що слова не належали ні королеві, ні її дружині. 

 

Статті на тему