UA
  RU

  Ребел Вілсон повторила кліп Брітні Спірс для нового фільму Netflix 

  Редагувати переклад
  “Зараз моє життя мчить у шаленому ритмі. Люблю тебе, Брітні”. 

  Ребел Вілсон неймовірно щаслива, що їй надалася унікальна можливість стати трохи ближче до поп-зірки 2000-х Брітні Спірс. 41-річна актриса нещодавно відтворила культовий кліп 1999 року “You drive me crazy”, причепурившись у стилі ранньої Спірс — у смарагдову блискучу блузу та чорні штани. Актриса та комедіантка поділилася з передплатниками новим чином на вихідних, написавши, що її життя зараз справді здається божевіллям. 


  Пост з'явився відразу після того, як Ребел поділилася знімками із закулісся зйомок майбутньої комедії Netflix "Старший клас", на яких Вілсон з'явилася в костюмі бортпровідниці з кліпу Брітні Спірс. 

  «Ви можете сказати, що я найбільша фанатка Брітні? І ось у новому фільмі "Старший клас" моя героїня обожнює її, а тому ми використали багато ретро-образів Брітні. 


  В іншому відео акторка «Ідеального голосу» надала ще більше фотооглядів різних натхнень для образів із кліпів співачки, сказавши, що прем'єра «Старшого класу» відбудеться 2022 року.  

  Ребел Вілсон повторила кліп Брітні Спірс для нового фільму Netflix Фото 1

  "Чому ти така гаряча, Ребел Вілсон?" — спитав один чоловік на знімальному майданчику, на що Вілсон пожартував у відповідь: «Я просто така є. Ось чому мені платять величезні гроші». 


  Читай також: Від трьох до п'ятої години: Скільки часу знадобилося Лілі Джеймс, щоб стати Памелою Андерсон 

  Згідно з синопсисом на IMDb, новий проект розповість історію героїні Вілсон, як 37-річної жінки, яка виходить із коми після 20 років, і повертається до середньої школи, де вона колись була популярною чирлідеркою». 

  У фільмі також знялися Алісія Сільверстоун, Сем Річардсон, Джастін Хартлі, Кліс Парнелл та багато інших.   Ребел Вілсон повторила кліп Брітні Спірс для нового фільму Netflix Фото 2

  Вілсон, яка схудла практично в половину своєї оригінальної ваги, розповіла про свою складну пригоду. Раніше цього року в інтерв'ю для журналу PEOPLE акторка пояснила, що схуднення для неї ніколи не було просто опановуванням меншого розміру одягу. 


  «Моєю метою не було стати нудною. Я не фокусуюсь надто сильно на цифрах. Я все ще виглядаю самою собою. Мені подобаються мої форми, і я досі живу з ними, але лише у здоровішій версії. Ось яка у мене мета. Я намагаюся надихати інших стати здоровішими версіями самих себе. І це завжди означає менший розмір одягу. Це означає не підтримувати хворі звички. Мені подобається думати, що я виглядаю добре у всіх розмірах”. 

   
   

  Статті на тему