UA
RU

Ремейк "Вестсайдської історії" Стівена Спілберга заборонили в арабських країнах

Редагувати переклад

Причиною цього стала наявність «неправильних» з погляду мусульманської культури героїв.

Одного разу в одному маловідомому британсько-французькому телесеріалі героїня-мусульманка сказала, що більшість війн починається через релігію. Ми ж додамо: тому, що саме культи ставлять на чолі піраміди цінностей. Без зайвих голослівностей вкотре нагадаємо, якою жорстокою може бути мусульманська релігія, коли йдеться про бажання людини бути собою. На реальному прикладі.

"Вестсайдська історія" Стівена Спілберга не потрапить у новинки кінопрокату в країнах Перської затоки.

Мюзикл, який за кілька днів можна буде переглянути вже і в Україні, заборонено до показу в Саудівській Аравії, Катарі, ОАЕ, Омані та Кувейті. Найрадикальніші країни відмовляться від прем'єри. Інші ж покажуть фільм, але у відрецензованій версії.

Консервативні країни обурило наявність у фільмі трансгендерного персонажа Енібодіса, якого в новій версії втілила небінарна актриса Айріс Менас. Країни Перської затоки відрізняються негативним ставленням до будь-якого кінематографічного продукту, в якому присутні представники ЛГБТК-спільноти.

Ремейк «Вестсайдської історії» Стівена Спілберга заборонили в арабських країнах.

Читай також: Модний сюжет: Розмова з українськими дизайнерами мовою оригіналу — Дар'я Плаксюк, бренд PODYH

Наприклад, буквально місяць тому новий фільм про всесвіт Marvel «Вічні» був заборонений у тих же країнах лише через те, що у сюжеті присутній перший супергерой-гей. І, звісно, ​​бо на екрані Фастос цілує свого чоловіка – Бена.

Що ж до довгоочікуваного рімейку Стівена Спілберга, то новий фільм дебютує рівно 60 років після прем'єри оригіналу (1961 року). У новій адаптації знайшлося місце професіоналам кінематографа (Енсел Елгорт та Ріта Морено), а також новачкам (Рейчел Зеглер, Медді Зіглер та інші).

Зірка оригінального фільму Ріта Морено повернулася до проекту, щоб зіграти нову для себе роль – власники магазину, яка допомагає Тоні після його досвіду ув'язнення.

Ремейк «Вестсайдської історії» Стівена Спілберга заборонили в арабських країнах.

У серпні виконавиця головної жіночої ролі Рейчел Зеглер розповіла, що новий фільм – не спроба Спілберга повторити історію 1961 року.

«Той фільм існує як неймовірна частина поп-культури, що бачили всі, і який якось вплинув на кожного. Не думаю, що хтось із нас хотів би спробувати повторити цей план. Але є аспекти, які можна виправити, а є ті, на які можна зробити більший акцент. І фільм, і музика – один великий культурний феномен. Новий фільм – наш шанс розповісти історію, яку усі люблять».

 

Статті на тему