UA
RU

Режисерка Катерина Горностай увійшла до складу журі однієї з програм «Берлінале-2023»

Редагувати переклад
Режисерка Катерина Горностай ("Стоп-Земля") увійшла до складу журі категорії "Generation 14plus" Берлінського кінофестивалю

Режисерка Катерина Горностай увійшла до складу журі однієї з програм «Берліналі-2023»-Фото 1

Generation — це секція кіно про дітей і підлітків зі всього світу та проблеми, з якими вони стикаються, та має дві окремі категорії «Generation Kplus» and «Generation 14plus».

Українські фільми часто потрапляють саме у цю категорію на «Берлінале». Зокрема тут показували «Школу №3» Георга Жено та Єлизавети Сміт, «Терикони» Тараса Томенка тощо, а цьогоріч саме у категорії «Generation14plus» у конкурсі змагатиметься «Ми не згаснемо» Аліси Коваленко. Це ніжний та емоційний портрет молодого покоління з прифронтових містечок сходу України.

У програмі «Generation 14plus» покажуть документальний короткометражний українсько-німецький фільм «Прокидаючись у тиші» Міли Жлуктенко і Даніеля Асаді Фаезі. Фільм розповідає про українських дітей-біженців, що знайшли прихисток у колишній німецькій казармі. У своїх іграх діти відкривають військові символи з минулого та пов’язують їх зі своїм досвідом.

Читайте також: SMALL TALK: КАТЕРИНА ГІРНИЦЯ, РЕЖИСЕРКА «СТОП-ЗЕМЛЯ» 

Статті на тему