UA
RU

Режисер “Хрещеного батька” Френсіс Форд Коппола розкритикував фільми Всесвіту Marvel 

Редагувати переклад

Як та інші картини у жанрі “екшн”. Знову. 

Режисер “Хрещеного батька” Френсіс Форд Коппола розкритикував фільми Всесвіту Marvel -Фото 1

BEVERLY HILLS, CALIFORNIA — NOVEMBER 03: Francis Ford Coppola представляє Hollywood Оформлення Actor Award onstage протягом 23rd Annual Hollywood Film Awards в Beverly Hilton Hotel on November 03, 2019 в Beverly Hills, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images for HFA)

Хрещений батько світу кіно не надто задоволений тим, як наразі знімають картини. 

«Раніше були фільми студій. Нині у нас картини Marvel. Ще раз поясніть, що таке фільм Marvel? Це один прототип, який знімається знову і знову і знову, щоб виглядало ніби як по-іншому. Я завжди говорю своїм дітям, наприклад Софії (Копполі - режисеру фільму “Труднощі перекладу”), дозвольте картинам бути особистими. Завжди робіть їх якомога персоналізованішими, бо навіть те, що ви живі — диво. Мистецтво також стане дивом, бо воно створюється тим, хто не схожий на когось іншого”, — пояснив 82-річний кінорежисер і легенда в інтерв'ю. GQ. 

Френсіс Форд Коппола впевнений, що у "формулі" фільмів Marvel немає нічого особистого, індивідуального. Це не мистецтво, а бажання зробити якомога більші касові збори. Якщо ви плануєте створювати мистецтво, воно необхідно бути персоналізованим. До речі, це повчання Копполи можна віднести не лише до майстерності створення фільмів. 

Режисер “Хрещеного батька” Френсіс Форд Коппола розкритикував фільми Всесвіту Marvel -Фото 2

Читай також: Мінка Келлі відмовилася від оголеної сцени в "Ейфорії"

Режисер “Хрещеного батька” зазначив, що навіть фільми, створені талановитими людьми, які подобаються навіть йому самому, все одно досить схожі. Так, під роздачу потрапили "Дюна" Вільнева та "Не час помирати" Кері Фукунагі. Незважаючи на те, що обидві картини створені хорошими і вмілими режисерами, вони створені за одним шаблоном, де в кінці обов'язково всі машини повинні врізатися одна в одну. На думку Копполи, проблема в тому, що подібний “шлак” фільммейкери додають у свої картини, щоб якимось чином виправдати бюджет. Але незважаючи на всі проблеми, ці картини Коппола вважає хорошими і створеними талановитими людьми. 

У 2019 році Коппола зчинив галас, коли повторив думку Мартіна Скорсезе про те, що фільми Marvel не кіно, а "тематичні парки".  

Режисер “Хрещеного батька” Френсіс Форд Коппола розкритикував фільми Всесвіту Marvel -Фото 3

Під час прес-конференції в Ліоні, Франція, Коппола сказав, що зневажає фільми про супергероїв. 
 
Він також наголосив на «відсутності ризику», від якого зараз захоплює дух у кіновиробництві. 

«Марті Скорсезе сказав, що картини Marvel — це не кіно, і він має рацію, тому що ми очікуємо чогось навчитися від фільмів, ми очікуємо отримати якусь освіту, якісь знання, натхнення», — заявив режисер «Великого Гетсбі ».  

«Можливо, хтось і отримує щось від перегляду того самого фільму знову і знову, тобто всіх фільмів Marvel. У таких картинах немає жодного ризику. Вони безпечні для глядача. Створювати картини без ризику як робити дітей без сексу. Частиною дії є ризик. Ось чому все, що відбувається, так цікаво. Ось чому ми так багато чого навчаємось у процесі”. 

 

Статті на тему