UA
  RU

  Режисери продовження "Сексу у великому місті" розповіли куди поділася Саманта Джонс

  Редагувати переклад
  Спойлер: вона померла.
  
  Режисери продовження "Сексу у великому місті" розповіли куди поділася Саманта Джонс-Фото 1

  Незабаром на всіх екранах з'явиться довгоочікуване продовження культового серіалу "Сексу у великому місті" під назвою "And Just Like That", а поки фанати в нервовому очікуванні, режисери відкривають завісу сюжету майбутньої картини. Одним з головних питань, яке повисло в повітрі було: " Куди ж поділася Саманта Джонс і що з нею трапилося?"


  Усім було давно відомо, що Кім Кетролл відмовилася зніматися в продовженні серіалу через конфлікти з Сарою Джесікою-Паркер, але те, як сценаристи «виведуть» її з картини, було неясно. Хтось висловив припущення, що вона помре від раку, з яким боролася в останніх частинах фільму. 

  Але режисери спростували чутки про смерть головного сексаголіка серіалу, і розповіли виданню Daily Mail, що із Самантою все гаразд, просто вона переїхала до Лондона.


  Оскільки ми не мали можливості залишити Саманту в Нью-Йорку і не дати головним героїням спілкуватися з нею, ми вирішили відправити її до Лондона. Це ідеальний спосіб зберегти їй життя і пояснити її відсутність.

  - йдеться в повідомленні.

  За сюжетом And Just Like That Саманта посварилася з Керрі, власне, як і в реальному житті, і змушена переїхати до Європи, щоб кардинально змінити своє життя. Коли видання The Guardian запитало Кім Кетролл “Хотіла б вона ще раз повторити свою роль у серіалі?”, вона відповіла, що “не хоче навіть опинятися в ситуації, коли їй пропонують це”.


  Читайте також: У мережі з'явився трейлер другого сезону "Ейфорії"

  До речі, режисери перезавантаження повідомляють, що за сюжетом Керрі зробить великий крок до примирення із Самантою, і вони дуже сподіваються повернути блондинку до серіалу.

  Керрі важко без Саманти і до кінця And Just Like That ви побачите, як вона спробує врятувати їхню дружбу. Ми дуже сподіваємося, що до початку зйомок другого сезону Кім приєднається до шоу, а Саманта Джонс зможе тріумфально повернутися до Великого Яблука. Ми хочемо повернути Кім. Її не вистачало на знімальному майданчику.  Оскільки Кетролл щойно приєдналася до перезапуску серіалу Queer As Folk як світської левиці, просоченої мартіні, малоймовірно, що вона найближчим часом захоче повертатися в Секс у великому місті. Більше того, якщо вона все-таки повернеться, сценаристам доведеться вигадати, що робити з Ніколь Арі Паркер, яку вони запросили як нову кращу подругу Керрі, Лізу Тодд Векслі, яка замінила Саманту. 

  Статті на тему