Edit page title Різ Візерспун розповіла, як справлялася з панічними атаками на зйомках "Дикою"
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Різ Візерспун розповіла, як справлялася з панічними атаками на зйомках «Дикою»

Редагувати переклад
Акторка зверталася до гіпнозу до того, як розпочати зйомки свого проекту “Дика” 2014 року. 

Різ Уізерспун була номінована на «Оскар» за емоційне виконання ролі письменниці Шеріл Стрейд у фільмі «Дика» 2014 року, але перетворити на образ своєї героїні для актриси було зовсім нелегко.  

Уізерспун страждала від важких панічних атак ще до початку зйомок, розповіла вона у розмові з Трейсі Елліс Росс для журналу Interview, опублікованого у вівторок, і піддавала себе гіпнозу, щоб справлятися з нападами. 

«Ймовірно, героїня з фільму «Дика», — відповіла 45-річна Уізерспун на запитання Росс, яка з її ролей «змінила» її найбільше. 

«Мені було так страшно братися за це, Трейсі. У піддавала себе гіпнозу, я була така налякана. У мене були напади паніки протягом трьох тижнів, перш ніж я розпочала знімальний процес», – розповіла зірка «Ранкового шоу».

Читай також:Музою нової колекції Atelier Handmade стала українська модель Елла Кандиба

«Це історія про оголеність, сексуальність та вживання наркотиків, але також важливим було те, що я була віч-на-віч з камерою без інших акторів. Я ніколи не була сама в сценах протягом тривалого часу», — додала Візерспун.

Різ Візерспун розповіла, як справлялася з панічними атаками на зйомках «Дікой»-Фото 1

kinopoisk.ru

Напевно, на зйомках 25 днів зі мною не було інших акторів. Була тільки я, фотоапарат та рюкзак. І я думала, що невже й надалі буде нудно?

У фільмі “Дика” Уізерспун зіграла жінку, яка на самоті долає 1100 миль Тихоокеанської туристичної стежки у спробі оговтатися від серії особистих трагедій – хворобливого розлучення та смерті матері. 

Фільм, сценарій якого написали сама авторка роману Стрейд і Нік Хорнбі, був знятий режисером Жан-Марком Валле і заробив номінації на "Оскар" для Уізерспун та її напарниці - Лори Дерн. 

Уізерспун розповіла Росс, що мемуари Стрейд, які надихнули її на створення фільму, вплинули на неї.  

"І книга Шеріл Стрейд була такою красивою і священною для мене, тому що вона так глибоко говорила мені про те, як ми, жінки, повинні рятувати себе", - почала Візерспун. «Ні мати, ні батько не прийдуть на допомогу, щоб урятувати нас. І навіть це не зробить чоловік. Я подумала, що це було радикально обставити всю справу так, що наприкінці фільму вона не має ні сім'ї, ні грошей, ні роботи, ні партнера, і вона щаслива». Не знаю, чи я коли-небудь знову так старанно працюватиму, але ця роль змінила мене на клітинному рівні». 

Статті на тему