UA
  RU

  Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року

  Редагувати переклад
  Якщо інформація про те, що свято наближається, ще не зареєструвалася у ваших думках, пропонуємо зберігати її за допомогою атмосферних фільмів. 

  Щороку ми згадуємо про те, що Новий рік вже майже настав, коли по телебаченню починають показувати всім відомі кінострічки, які у кожного асоціюються саме зі святим із ароматом мандарин, ялинки та шампанського. "Один удома", "Реальна любов", "Відпустка за обміном" - це класична та традиційна схема отримання святкового настрою. Проте, якщо навіть “Диво на 34-й вулиці” переглядати ви вже не маєте змоги, пропонуємо трохи менш тривіальні варіанти із незвичайних кінострічок. Їх можна переглядати і в наймагічнішу ніч року, і за кілька тижнів до Нового року в надії, що святковий настрій не позбавить вашої оселі. 

  Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 1

  Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 2

  "Доки ти спав" 

  Чудова історія про заплутаний любовний трекутник, події якої відбуваються напередодні Нового року. Звичайна дівчина Люсі у виконанні Сандрі Буллок закохується у незнайомця, якого кожного дня бачиш на роботі. Вона марно мріє про кохання з ним, проте навіть не здогадується, що доля підготувала для неї незвичний подарунок на Різдво. Як обрати між двома різними хлопцями, якщо ти саме не досить добре знаєш собі? 

  Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 1

  Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 4

  "Най зніжити" 

  Легка та невимушена новорічна підліткова драма-комедія — кіноадаптація трьох оповідань відомих американських письменників, зокрема, автора найромантичніших історій “У пошуках Аляски” та “Винні зірки” — Джона Гріна. Історія трьох кохань, які відбуваються напередодні Нового року у засніженому Іллінойсі. Проста дівчина знаходить кохання в обличчі відомого співака, найкращі друзі намагаються зізнатися у почуттях, а в місті тим часом сніг викликав справжній сполох. 

  Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 1

  Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 6

  “Вечора на хуторі поблизу Диканьки” 

  Ми говоримо не про мюзикл, який вже 20 років всі українці щороку дивляться чи в новорічну ніч, чи перед Рождеством. Мається на увазі класична кіноадаптація — трохи смішна внаслідок зовсім нереалістичних декорацій, але геніальна за своєю природою. Сюжет не розповідатимемо — його знає чи не кожний школяр. Проте, історія Вакулі, який заради любові готовий прохати червоні черевички навіть у самої імператриці, гідна вашої години. 

  Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 1

  Читай також: Б'є – значить любить: 7 прикладів аб'юзивних відносин із кіно 

  Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 8

  "Батьківщина напрокат" 

  Ми не проти зустрічати Новий рік у самотності, якщо думки, емоції та відчуття перебувають у гармонії. Проте головному героєві фільму 1997 року “Батьківщина напрокат” доведеться у прямому сенсі слова “найняти” батьківщину для того, щоб його бос побачивши перед собою не парубка, а успішного бізнесмена та коханого чоловіка. Гратися у сім'ю було дуже весело доки головний герой Сем не зрозумів, що “звільняти” доньку та дружину йому зовсім не хочеться. 

  Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 1

  Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 10

  "8 жінок" 

  Звичайно, який Новий рік без ідеального детективу? З гарними актрисами-француженками, у розкішних декораціях заміського будинку та з трупом патріарха батьківщини. Події кінострічки 2002 року Франсуа Озона відбуваються на фоні засніженої французької провінції, а злочинницею може стати будь-яка із 8 жінок, які самі й розпочинають розслідування. 

  Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 1

  Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 12

  "Маленькі жінки" 

  Кіноадаптація роману Луїзі Мей Олкотт не зовсім про Різдво чи Новий рік, проте саме в період цих свят у батьківщині Марч відбуваються найприємніші моменти. Бідність залишається позаду, додому повертається з війни батько, а кохання стукає у двері дуже наполегливо. Класична історія про доброту, гідність та чесність, місце яким знайдеться навіть у найскладніші години. 

  Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 1

  Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 14

  "Різдво на двох" 

  Красива історія, яка змушує знову повірити в людяність, доброту та магію долі — ті речі, на які особливо сподіваєшся саме напередодні різдвяних свят. Головна героїня Кейт у виконанні Емілії Кларк згадує про те, як перед Новим роком їй пощастило зустріти милого та чарівного Тома. У її житті свято позбулося лише на прилавках магазину різдвяних товарів, де вона працює, проте частка допоможе їй знову віднайти собі та гаразди. 

   

   

   

  Статті на тему