UA
RU

Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року

Якщо інформація про те, що свято наближається, ще не зареєструвалася у ваших думках, пропонуємо зберігати її за допомогою атмосферних фільмів. 

Щороку ми згадуємо про те, що Новий рік вже майже настав, коли по телебаченню починають показувати всім відомі кінострічки, які в кожного асоціюються саме зі святом із ароматом мандарин, ялинки та шампанського. “Один вдома”, “Реальна любов”, “Відпустка за обміном” — це класична та традиційна схема отримання святкового настрою. Проте, якщо навіть “Диво на 34-й вулиці” переглядати ви вже не маєте змоги, пропонуємо дещо менш тривіальні варіанти із незвичайних кінострічок. Їх можна переглядати і у наймагічнішу ніч року, і за декілька тижнів до Нового року в надії, що святковий настрій не полишить вашу оселю. 

Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 1

Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 2

"Доки ти спав" 

Чудова історія про заплутаний любовний трикутник, події якої відбуваються напередодні Нового року. Звичайна дівчина Люсі у виконанні Сандри Буллок закохується у незнайомця, якого кожного дня бачить на роботі. Вона марно мріє про кохання із ним, проте навіть не здогадується, що доля підготувала для неї незвичний подарунок на Різдво. Як обрати між двома різними хлопцями, якщо ти саме не досить добре знаєш себе? 

Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 1

Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 4

"Най сніжить" 

Легка та невимушена новорічна підліткова драма-комедія — кіноадаптація трьох оповідань відомих американських письменників, зокрема, й автора найромантичніших історій “У пошуках Аляски” та “Винні зірки” — Джона Гріна. Історія трьох кохань, які відбуваються напередодні Нового року у засніженому Іллінойсі. Проста дівчина знаходить кохання в обличчі відомого співака, найкращі друзі намагаються зізнатися у почуттях, а у місті тим часом сніг викликав справжній сполох. 

Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 1

Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 6

“Вечора на хуторі поблизу Диканьки” 

Ми говоримо не про мюзикл, який вже 20 років всі українці щороку дивляться чи в новорічну ніч, чи перед Різдвом. Мається на увазі класична кіноадаптація — трохи смішна внаслідок зовсім нереалістичних декорацій, але геніальна за своєю природою. Сюжет не будемо розповідати — його знає чи не кожний школяр. Проте, історія Вакули, який заради кохання готовий прохати червоні черевички навіть у самої імператриці, гідна вашого часу. 

Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 1

Читай також: Б'є – значить любить: 7 прикладів аб'юзивних відносин із кіно 

Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 8

"Родина напрокат" 

Ми не проти зустрічати Новий рік у самотності, якщо думки, емоції та відчуття перебувають у гармонії. Проте головному героєві фільму 1997 року “Родина напрокат” доведеться у прямому сенсі слова “найняти” родину для того, аби його бос побачив перед собою не парубка, а успішного бізнесмена та коханого чоловіка. Гратися у сім’ю було дуже весело доки головний герой Сем не зрозумів, що “звільняти” доньку та дружину йому зовсім не хочеться. 

Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 1

Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 10

"8 жінок" 

Звичайно ж, який Новий рік без ідеального детектива? Із красивими акторками-француженками, у розкішних декораціях заміського будинку та із трупом патріарха родини. Події кінострічки 2002 року Франсуа Озона відбуваються на фоні засніженої французької провінції, а злочинницею може стати будь-яка із 8 жінок, які самі й розпочинають розслідування. 

Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 1

Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 12

"Маленькі жінки" 

Кіноадаптація роману Луїзи Мей Олкотт не зовсім про Різдво чи Новий рік, проте саме у період цих свят в родині Марч відбуваються найприємніші моменти. Бідність залишається позаду, додому повертається з війни батько, а кохання стукає у двері дуже наполегливо. Класична історія про доброту, гідність та чесність, місце яким знайдеться навіть у найскладніші часи. 

Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 1

Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року-Фото 14

"Різдво на двох" 

Красива історія, яка змушує знову повірити у людяність, доброту та магію долі — ті речі, на які особливо сподіваєшся саме напередодні різдвяних свят. Головна героїня Кейт у виконанні Емілії Кларк згадує про те, як перед Новим роком їй пощастило зустріти милого та чарівного Тома. В її житті свято лишилося лише на прилавках магазину різдвяних товарів, де вона працює, проте доля допоможе їй знову віднайти себе та гаразди. 

 

 

 

Статті на тему