UA
RU

Родичка королеви Єлизавети II та подруга принцеси Діани написала історичний роман 

Сара Фергюсон презентує першу серйозну роботу. 
Родичка королеви Єлизавети II та подруга принцеси Діани написала історичний роман - Фото 1

Найімовірніше колишній дружині принца Ендрю заплатили б набагато більше, якби вона написала чергову біографію, у якій жінка розповіла б про свій складний шлюб, взаємини всередині королівської сім'ї та дружбу з Діаною Спенсер. Проте, Сара Фергюсон вирішила слідувати за своїм серцем, а не хайпом, а тому видає історичний роман із розповіддю про “неправильне” та “незаконне” кохання в центрі сюжету. 

Сара, герцогиня Йорка, уклала договір із видавництвом на публікацію свого дебютного роману для дорослих. Книга розповідатиме про життя та любовні переживання тітки Фергюсон, яка жила за часів королеви Вікторії. Звичайно, історія зазнала безліч переосмислень і вигадок, але історичне підґрунтя залишилося непорушним. 

У рекламному ролику, опублікованому в середу в Твіттері, Сара Фергюсон розповіла про роман "Її серце - компас". Головна ідея історії, яка розвивається у чудові часи Вікторіанської епохи, — слідувати за своїм серцем попри все. 

Читай також: Жіночий поспіль: Зустрічайте нову Бетувумен на заміну Рубі Роуз 

Родичка королеви Єлизавети II та подруга принцеси Діани написала історичний роман - Фото 2

Герцогиня, яка спеціально для зйомок перетворилася, і одягла класичний образ часів королеви Вікторії, описала свою героїню як сильну та сміливу дівчину з бунтарською індивідуальністю. 

Видавництво Міллс & Boon, яке і випустить роман, заявило, що історія заснована на попередниці Сари, леді Маргарет Монтегю Дуглас Скотт, яка не стала одружуватися за розрахунком і вийшла «за рамки діянь пристойного суспільства». 

Герцогиня Йоркська також зізналася, що вона додала багато паралелей зі свого особистого життя для любовної теми. 

Нагадуємо, що Сара вийшла заміж за третю дитину королеви Єлизавети II принца Ендрю, але розлучилася з ним у 1990 році. Раніше вона опублікувала свої мемуари, а також випустила чимало книг для дітей. 

Її новий роман, який був написаний у співавторстві з Маргеріт Кей, з'явиться у вільному продажу у серпні 2021 року. 

Статті на тему