Edit page title Розбираємо гардероб правильно: 11 порад, які працюють
Edit meta description Розбираємо гардероб правильно: 11 порад, які працюють - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Розбираємо гардероб правильно: 11 порад, які працюють

Редагувати переклад
Час перебрати весь гардероб і викинути звідти (і зі свого життя) все лишнє.
Розбираємо гардероб правильно: 11 порад, які працюють-Фото 1

Передноворічний період — це час, коли варто закривати свої гештальти та відмовлятися від промов (та людей), які заважають вільно жити. А ви знаєте де найбільше збирається непотрібних промов? Так, у нашому шафі. Там справжня Нарнія, в якій часом можна заблукати і не знайти потрібний елемент образу. Редакція Marie Claire зібрала 11 порад, які допоможуть швидко розібрати свій гардероб, без жодних зусиль і втрат.

 1. Розділіть одяг на тій, що ви носите регулярно і тій, що вже забули, коли одягали останній раз. Такий спосіб покаже, в якому кількості промов насправді ви потребуєте, а що було куплено імпульсивно.

 

 1. Ті речі, які виявилися непотрібними, віддайте на благочинність чи продайте на спеціальних онлайн-майданчиках. Це робиться для того, щоб ви не встигли пожалкувати про свої речі, а усвідомлювали, що вони потрапили до рук людини, якій дійсно вони потрібні.

Розбираємо гардероб правильно: 11 порад, які працюють-Фото 2

 1. Промови, які вже втратили свій вигляд, але з якоїсь причини ви їх бережете, краще утилізувати, адже вони займають не тільки місце у вашому гардеробі, а й у пам'яті.

 

 1. А від одягу, який ви не носите через те, що в ньому є несправність (дірка чи не працює молния, а може ковтунці на улюбленому колись світрі) краще віднести до ремонту чи хімчистки. По собі знаємо, що після відновлення до них одразу повертається інтерес.

 

 1. Всі речі, що залишилися розділити за призначенням: зимові, літні, спортивні і так далі. Для кожного типу виділити окрему поличку чи ящик, щоб можна було їх швидше знайти і розуміти, які речі у вас є. І, бажано, їх підписати.

 

 1. Для свого комфорту утворіть правильну екосистему всередині гардеробу: речі, якими ви зараз користуєтесь покладіть на видному місці, а речі, які наразі вам не знадобляться, навіть якщо це вечірнє плаття на майбутній корпоратив, краще заховати подалі в шафу. Так ви не будете задаватися питанням кожен день: "Що одягнути і де його шукати?"

Розбираємо гардероб правильно: 11 порад, які працюють-Фото 3

 

 1. Створіть капсульні комплекти з промов, які є та сфотографуйте їх. Витратьте кілька годин на створення своєї персональної колекції та збережіть фото на телефон, щоб завжди мати ідеї, який образ вибрати. Можете поекспериментувати і розділити свої луки за настроєм, кольоровою гамі чи для різних свят. Так ви зрозумієте, що ваші речі можуть легко доповнювати один одного і більше не доведеться витрачатися на необдуманий шопінг.

 

 1. Замініть засоби по догляду за тканиною. Іноді, саме вони можуть вплинути на ваше рішення не носити ту чи іншу річ. Як це працює: наприклад, у вас є чудове кашемірове пальто, але до нього все чіпляється і ви приймаєте рішення більше його не носити, бо набридло всю годину його чистити. Насправді, мав потрібно замінити щітку, яка прибирає грязь з верхнього одягу на більш ефективну або знайти засіб, який захищатиме речі від загрязнення (наприклад, водовідштовхуючий спрей для пуховиків).

Розбираємо гардероб правильно: 11 порад, які працюють-Фото 2

 1. Купуйте однакові гарні вішалки, щоб ваш гардероб приносив вам задоволення щоразу, коли ви його відчиняли.

Розбираємо гардероб правильно: 11 порад, які працюють-Фото 5

 1. Виділіть окрему скриньку для спіднього білизни. Її також потрібно перебрати та утилізувати все, що вже не придатне для носіння. Це ж стосується і носків.

 

 1. Ще одна річ, яка доповнить комфорту у вашому шафі — це ароматичне саше. Воно захищає від неприємного затхлого запаху промов, бореться з шкідниками ( попелиця, привіт!), а також створює атмосферу дорогої гардеробної.

Читайте також: Sustainability Guide: екологічний будинок чи 9 способів, як переосмислити свій інтер'єр 

Ці прості поради допоможуть зробити вашу шаву впорядкованою та комфортною для користування. Даємо гарантію, що після розхламлення ви відразу відчуєте полегшення.

Фото: unsplash.com

Статті на тему