UA
  RU

  Різдвяна ялина від Dolce&Gabbana

  Редагувати переклад

  Лондонський готель Claridge's щороку запрошує всесвітньо відомих дизайнерів для прикраси різдвяної ялинки. Цього року для роботи над декоруванням покликали Доменіко Дольче и Стефано Габбана. Причому, слід зазначити, італійський дизайнерський дует вбирає ялинку в Claridge's вже другий рік поспіль.

  D

  Стефано та Доменіко надихалися своїми дитячими спогадами. Тому різдвяне дерево ніби стоїть у казковому засніженому лісі, в оточенні звірів, що гріються біля вогнища. Для декору ялинки майстрами з поселення Белладжо на озері Комо було створено 300 скляних куль, кожному з яких вручну нанесений малюнок як прапорів різних країн. Також у кольорах національних символів було зроблено банти для прикраси ялини.

  Dolce And Gabbana Christmas Tree Party

  .На честь відкриття сезону різдвяних свят Claridge's провели Claridge's & Dolce And Gabbana Christmas Tree Party. Помилуватися лісовою красунею та отримати порцію різдвяного настрою на вечірку прийшли Ольга Куриленко, Кайлі Міноуг, Ганна Кендрік, Том Фелтон, Ері О'Коннор та багато інших знаменитостей та друзів дизайнерів.

  Різдвяна ялина від Dolce&Gabbana-Фото 3

  C

  C

  C

  C

  C

  C

  C

  C

  Статті на тему