UA
RU

Різдвяні епізоди у наших улюблених серіалах

Редагувати переклад
Без "Друзів" не обійшлося!

Різдвяні епізоди у наших улюблених серіалах-Фото 1

Якщо ви переглянули всі новорічні фільми, причому як старі, так і нові, то радимо повернутися до улюблених персонажів із серіалів. Переглядати всі сезони багатосерійних історій у вас навряд чи знайдеться час, а ось приділити кілька годин спеціальним різдвяним випускам – саме воно.  

Читайте також: 5 серіалів грудня для зимових вечорів

 

Офіс - «Різдвяна вечірка» (2 сезон 10 серія)

Назва вже натякає, що буде вечірка на честь Різдва, місце дії — офіс. Тут буде Таємний Санта, традиційне занудство Майкла, гумор, романтика та справжній дух Різдва. Влаштовуйтесь все зручніше, тому що на одній серії ви навряд чи зупиніться і захочете переглянути всі сезони.

 

Хор - "Дуже Різдвяний Хор" (2 сезон 10 серія)

У кожній серії «Хора» співають, тому потрібний настрій можна отримати з будь-якої, але Різдвяні особливі завдяки своїй атмосфері та святковим композиціям. Закохані Рейчел і Фін намагаються помиритися, вчителі грають у Таємного Санту, а учасники хору, природно, співають. У серії можна почути "Welcome Christmas" та "Baby, It's Cold Outside". 

Читайте також: 7 головних фільмів грудня

 

Друзі - "Той, у кого Різдво в Талсі" (9 сезон 10 серія)

Неможливо не переглядати новорічні серії «Друзі», це вже як традиція. А традиції порушувати не можна! Пригоди головних героїв, смішні діалоги та часом безглузді ситуації — все це про наш улюблений серіал. Дивитись усім, хто хоче поностальгувати. 

 

Пліткарка - "Римські канікули" (1 сезон 11 серія)

Блер катається катається на ковзанах у Центральному парку та саботує особисте життя свого батька — все у найкращих традиціях «Пліткарки». Ну і помилуватися гарними парами теж ніколи не буде зайвим. 

Читайте також: 7 нових фільмів, які подарують святковий настрій

 

Парки та зони відпочинку - «Різдвяний скандал» (2 сезон, 12 серія)

Епізод сповнений веселих, а часом сумних невдач. Чиновниця Леслі потрапляє у різдвяний скандал. Співробітники розуміють, що недооцінювали свою начальницю, адже вона щосили намагається.

 

Дівчатка Гілмор - "Жінки сумнівної моралі" (5 сезон 11 серія)

Серіал розповідає про теплі стосунки мами та дочки, які йдуть по життю пліч-о-пліч і можуть назвати один одного найкращими подругами, не дивлячись на різницю у віці. 

Читайте також: Як підняти святковий настрій: 5 цікавих способів

 

Нова - «Санта» (2 сезон 11 серія)

Після розлучення зі своїм молодим чоловіком Джесс переїжджає у квартиру до трьох друзів. Таким чином у їхньому чоловічому колективі вона стає новенькою і за законами комедійних серіалів потрапляє в різні (найчастіше безглузді) ситуації. 

Статті на тему