Розірви коло: Mary Kay допомагає українкам відновитися після раку грудей 

Редагувати переклад

Благодійна програма Mary Kay «Рожевий змінює життя» спільно з Благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» забезпечує реабілітацію для жінок, які перенесли операцію з видалення раку молочної залози.  

У місяць обізнаності про рак грудей компанія Mary Kay вкотре надає можливість десяткам українок відновитися після операції з видалення раку молочної залози.   

 З 6 по 17 листопада 26 жінок із різних областей України пройдуть реабілітацію на базі санаторію «Трускавець» у передгір’ї Східних Карпат. Жінки отримають комплекс лікувальних процедур для подолання післяопераційних ускладнень та психологічних проблем внаслідок захворювання, що сприятиме відновленню захисних сил організму.   

Розірви коло: Mary Kay допомагає українкам відновитися після раку грудей -Фото 1

 Впродовж 2023 року перша група мешканок столиці та області мала змогу оздоровитися у липні  – на базі Київського медичного центру «Лікарські традиції». До кінця року 14-денний амбулаторний курс оздоровлення пройдуть ще десятки жінок із Київщини.  

 «Разом із Mary Kay, ми змінили підходи до реабілітації після онкологічних захворювань в Україні, розробивши комплексні реабілітаційні програми», — зазначила Галина Майструк, директорка БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї». «Наші програми передбачають повне санаторне лікування або часткове, спрямоване на подолання конкретних наслідків лікування від раку, що є комплексним і непростим процесом. Часто лікувальні процедури є причиною фізичних ускладнень та впливають на ментальне здоров’я. Для подолання цих наслідків, ми першими в Україні застосували підхід, що називається «Розірви коло», коли нові відчуття, інше оточення та природа допомагають відновлювати сили організму. Свіже повітря та природа Трускавця, вода з мінеральних джерел, відкриті доброзичливі люди – фактори, що сприяють одужанню, разом із процедурами. Метод ефективний навіть для пацієнтів із метастатичними процесами».   

 Реабілітація після видалення раку грудей стала можливою завдяки програмі «Рожевий змінює життя». В Україні ця глобальна благодійна ініціатива бренду Mary Kay існує з 2005 року та втілена за сприяння Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї». Щороку компанія випускає лімітований продукт, частина коштів із продажу якого перераховується до БФ для реалізації програми реабілітації. У 2023 році «Рожевий змінює життя» за допомогою яскравого Пензля у формі серця для нанесення тональної основи,  40 грн від продажу якого перераховується на підтримку жінок, які перенесли операцію з видалення злоякісної пухлини молочної залози.  

 

 Долучитися до програми «Рожевий змінює життя» просто – достатньо звернутися до Незалежної Консультантки з краси Mary Kay, аби придбати Пензель й таким чином стати частиною Рожевого руху добра.  

Місяць обізнаності про рак молочної залози триває. Будь ласка, подбайте про себе та не забувайте про регулярні обстеження! 

Статті на тему