Edit page title Запальний WOW-мікс від 4 українських музикантів та glo™
Edit meta description MamaRika, Katro Zauber, Artem Pivovarov та Sonya Kay створили унікальні композиції, що передають характер вибухових смаків стіків neo™.

Close edit interface
UA
RU

Запальний WOW-мікс від 4 українських музикантів та glo™

Редагувати переклад
Інноваційний бренд glo ™представляє музичну WOW-колаборацію із чотирма українськими артистами.  

Запальний WOW-мікс від 4 українських музикантів та glo™-Фото 1

На правах реклами

glo™ призначений для повнолітніх споживачів табаку чи нікотину.

Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.

MamaRika, Katro Zauber, Artem Pivovarov та Sonya Kay створили унікальні композиції, що передають характер вибухових смаків стіків neo™ для glo™ HYPER. 4 різні смаки стіків для glo™ HYPER, 4 різні музичні стилі – один HYPER set.

Так само як ми обираємо улюблену музыку чи насолоджуємося різними стилями під настрій, розмаїття смаків стіків neo™ - Redberry Pastel, Brilliant Berry, Magnetic Pineapple , коли заманеться. Ніяких обмежень, бо glo™ є різним для різного тобі.

Надихнувшись цією ідеєю, чотири українські музичні креатори створили унікальний. Музичний HYPER Set, об'єднавши 4 вибухові смаки та 4 різні музичні стилі:

MAVKAвід MamaRika — ефектне, як сама співачка, музичне втілення освіжаючого ментолу та насиченого ягідного аромату Redberry Pastel у вирі Pop та RnB з елементами Hip-Hop. « MAVKA - контрастне поєднання сил та жіночності, драйву та ніжності. Саме такою є музика, яку я творю. Саме такою є сучасна українська дівчина. Саме такою є я! Освіжаючі біти та солодкі ноти, почувши цей шалений мікс смаку та музики, твоє “тіло піде у танок”!»

Запальний WOW-мікс від 4 українських музикантів та glo™-Фото 2

«Вибухові враження»— deep house від DJ Katro Zauber, сміливої, пристрасної та непередбачуваної, як багатогранний мікс ягідних смаків Brilliant Berry. « Я смілива і люблю все сміливе, яскраве, до парі моєму характеру та музиці. Смак Brilliant Berry - це дивовижний досвід, яскравий мікс ягідної свіжості. Було нереально кайфово перетворювати його на музыку, відчувати його у новому вимірі та ділитися цим досвідом із вами».

Запальний WOW-мікс від 4 українських музикантів та glo™-Фото 3

«ВідЗоріДоЗорі»від сонячного та щирого артиста та саундпродюсера Artem Pivovarov, який ідеально переклав акценти тропічних фруктів Magnetic Pineapple на мову танцювального нью-вейву. «ВідЗоріДоЗорі» — це свого роду певний магнетизм між яскравими та легкими танцювальними мотивами і дуже глибоким і сильним меседжем. Балансуючи у цьому потоці, ми притягуємо та об'єднуємо кольорові нотки. У музики є смак! Музика має колір! Хочеш повернути атмосферу літа? Залишайся з нами на одній хвилі».

Запальний WOW-мікс від 4 українських музикантів та glo™-Фото 4

«Вайб- динамічний future house від Sonya Kay, неповторної та захоплюючої, ніби освіжаюча хвиля смаку Pina Coolada. «Тропічний смак Pina Coolada яскраво відображає атмосферу моєї прогресивної та сокової музыки та заряджає драйвовим настроєм моє життя».

Запальний WOW-мікс від 4 українських музикантів та glo™-Фото 5

Реліз треків відбудеться на сторінках артистів у соціальних мережах, а також на популярних музичних сервісах – Apple music, YouTube music, Spotify, Deezer.

Ну а трохи їх наживо, поринувши в атмосферу яскравого різноманіття, зовсім скоро можна буде на вечірці*, де хедлайнери проекту представлятимуть нові сингли та запалювати гостей своїми найяскравішими хітами. За новинами та подробицями щодо івенту стежте на сторінках glo ™у соціальних мережах.  

*Захід призначений тільки для повнолітніх

Статті на тему