UA
  RU

  З молотка: що було продано на аукціоні особистих речей Карла Лагерфельда

  Редагувати переклад
  Потроху спадщина легендарного дизайнера йде у маси.

  Стати хоча б на дещицю ближче до іменитого дизайнера хочуть багато хто, тому було прийнято провести аукціон Sotheby's, на якому вперше були представлені лоти з маєтку Карла Лагерфельда.


  Масштаби аукціону просто вражають, оскільки на ньому було зібрано 12 мільйонів євро, що приблизно вчетверо перевищує передпродажну оцінку. Продаж першої частини маєтку колишнього креативного директора Chanel розпочався ще у п'ятницю, а у понеділок покупці змогли придбати останній лот.

  Загалом було продано 582 предмети, причому на 96% більше, ніж передбачалося спочатку. Серед лотів було все, від картин до автомобілів, а також ескізів та одягу дизайнера.


  Sotheby's повідомив, що ще до початку аукціону було зареєстровано майже 1500 потенційних учасників із 58 країн. Третина учасників торгів була новачками на Sotheby's.

  З молотка: що було продано на аукціоні особистих речей Карла Лагерфельда-Фото.

  COURTESY

  Серед основних лотів продажу були "Портрет Карла Лагерфельда" Такаші Муракамі, який забрали за 292 100 євро і ця ціна перевищила очікувану вдвічі. Також було продано п'ять пар рукавичок від Chanel за 47,8 тисячі євро, три записники середини 80-х років, ескізи моделей і чорний оксамитовий піджак Saint Laurent Paris - за 35 280 євро. Не обминули і Rolls-Royce Phantom 2018 року, він пішов з молотка за 439 500 євро.

  Карл Лагерфельд дуже любив вінтажні меблі, тому на аукціоні було багато лотів меблів 20 століття.


  Колекціонери, модники та давні шанувальники унікальної спадщини та стилю Карла Лагерфельда зібралися цими вихідними, щоб висловити свою вдячність одному з найбільших дизайнерів світу. Під час цього неймовірного першого продажу панувала неймовірна атмосфера, в ході якої покупці боролися за все, від малюнків Карла до творів мистецтва, якими він оточував себе, а також за багато його особисті речі,

  - Сказав П'єр Мотес, віце-президент Sotheby's France. 

  Читайте також: Мистецтво бути собою: 5 модних уроків від Вірджіла Абло  Друга частина аукціону продажу нерухомості Лагерфельда відбудеться в Парижі. Онлайн-продаж проходитиме з 6 по 16 грудня, а живі аукціони відбудуться 14 – 15 грудня. На третьому етапі торгів буде представлена ​​нерухомість дизайнера, яка пройде в акції з продажу нерухомості, запланована в Кельні в березні.

   


  Статті на тему