UA
RU

Знімайте як режиссер: Нова спільна відеоробота Samsung та MONATIK Corporation

Редагувати переклад

Інноваційна система камер у новому флагманському пристрої Galaxy s21 ultra дозволила Samsung та MONATIK Corporation відзняти спільний відеопроект повністю на смартфон. Яскраве продовження співпраці: від енергійних бітів у творчій роботі над відео під трек «ритмоLOVE» до оглушливої ​​нової спільної творчої роботи за мотивами пісні талановитої співачки Lida Lee. Відеоролик відзнятий українською режисеркою та кліпмейкеркою Таню Муіньо, що відома своїми роботами для зірок Кеті Перрі, Cardi B. У новому відео використані широкі можливості камер нового флагмана, що завдяки потужним функціям та штучному інтелекту впевнено втілити свій режисерський задум. Бекстейдж кліпу також був повністю знятий на Galaxy S21 Ultra.

Знімайте як режиссер: Нова спільна відеоробота Samsung та MONATIK Corporation-Фото 1

Робити фото та відео на мобільний пристрій – це улюблене заняття мільйонів користувачів по всьому світу, і камери смартфонів справді здатні на неймовірні кадри. Проте у професіоналів інші вимоги до якості зображення, для них важливо проводити зйомки за будь-яких умов, навіть зі складним освітленням. Максимально наблизити якість відео, зробленого за допомогою смартфона до професійної – ось ті завдання, що стояло перед інженерами Samsung і з яким вони чудово впоралися. Як професіонали у відеозйомці оцінили роботу камер Galaxy S21 Ultra у нашій розповіді далі.

Новий флагман від Samsung Galaxy S21 Ultra здатний працювати з відео у надвисокому якості завдяки системі з чотирьох основних камер, що захоплюють зображення на льоту, змінюючи відстань до об'єкта зйомки в режимі «Режисерський режим» без будь-яких розривів. Від віддалення завдяки ширококутній камері до 3-кратного та 10-кратного оптичного та навіть 100-кратного цифрового наближення завдяки технології «Космічний зум». Що надає оператору повну свободу дій без необхідності змінювати камеру чи об'єктиви, і все це в компактному корпусі смартфона, який захищений від вологи та пилу згідно зі стандартом IP68 та готовий до будь-яких погодних умов.

Для Galaxy S21 Ultra компанія Samsung створила нову 108-мегапіксельну камеру, яка також може записувати відео з роздільною здатністю 8К. Зображення виходить настільки деталізованим, що з будь-якого кадру під час або після зйомки можна зробити фотографію у високому якості.

Читай також: Кейт Міддлтон анонімно відвідала незаконний пікет на честь жертви поліцейського свавілля 

Підтримка технології Super PD Plus дозволяє камері тримати кадр у фокусі у будь-яких умовах. Galaxy S21 Ultra здатний автоматично утримувати фокус на вибраному об'єкті, навіть коли він рухається. У свою чергу, режим Smart ISO Pro забезпечує розширений динамічний діапазон, одночасно знімаючи кадри при низькій та високій світлочутливості, а потім об'єднуючи їх в одне зображення з 12-бітною глибиною кольору. Завдяки цьому HDR знімки не потребують різної експозиції, що дає змогу радикально зменшити кількість артефактів у динамічних сценах. Отже при зйомці під час руху смартфон не втрачає фокус і забезпечує високу деталізацію як у найсвітліших, так і у найтемніших ділянках зображення.

Функція «Суперстабілізація» усуває хитання в кадрі і забезпечує під час запису відео надзвичайно плавну картинку, що дозволяє відзняти найдинамічніші екшн-сцени. При цьому суперплавна зйомка не втрачає якості навіть в умовах слабкого освітлення. Датчик Bright Night дозволяє вловлювати яскраві, живі кольори в темряві ночі та створювати чіткі кадри швидше і з меншим кількістю шуму.

Завдяки таланту Тані та можливостям камер Galaxy S21 Ultra вдалося створити дивовижний проект – як з точки зору креативного, так і технічного рішення.

«Смартфон дає небувалу свободу та можливості для зйомки, у чому ми переконалися на зйомках нового ролика для Samsung Galaxy S21. Ми отримали дуже цікавий та змістовний досвід роботи з професійною режисеркою міжнародного рівня та тепер з впевненістю можемо порекомендувати як початківцям так досвідченим креаторам – ширше використовуйте мобільні пристрої, не обмежуйте собі тільки традиційними камерами!» – зазначила голова підрозділу мобільних пристроїв Samsung Electronics Україна Елліна Лебедєва.

Для співачки Lida Lee нова відеоробота також не перший спільний проект із брендом Samsung, проте перший з використанням смартфону на рівні з професійним обладнанням.

«Дуже незвично було побачити на майданчику замість великої кількості техніки, кілька телефонів та виставлений світ у декораціях. Це був дуже цікавий і абсолютно новий для мене досвід. Дуже рада, що і відео-, і фотозйомка вийшла просто шокована, а моя пісня абсолютно по-новому зазвучить у цьому ролику. До речі я просто в захопленні від такого елегантного та лаконічного дизайну нового Galaxy S21+, а також кольору «Фантом фіолетовий», – ділиться своїми враженнями співачка Lida Lee.

Нові смартфони Galaxy S – це сильний інструмент для візуальної творчості. Незаперечним перевагою яких є не тільки режими зйомки – «Режим режисера», «Фотокадр з відео 8К», «Мультикадр», «Ніч» та «Космічний зум» та зйомка відео в 8К але й найновіший та найдосконаліший фірмовий процесор, суперплавний дисплей Dynamic A 2X Infinity-O з адаптивною частотою оновлення екрану 120 Гц, а також інтелектуальна батарея, якої вистачить більш ніж на 24 години.

Статті на тему