UA
RU

Найкрасивіші блокноти від українських брендів

Редагувати переклад
Немає жодної людини, яка б не любила блокноти. Навіть нехай вони є просто частиною інтер'єру. 

Найчастіше ми з особливою ніжністю складуємо їх у всілякі скриньки і укладаємо рядами на поличках, трепетно ​​витираємо пил і іноді гортаємо сторінки ... просто так, заради естетичної насолоди. Іноді ми все ж таки вирішуємо залишити свій слід на чистому папері, а найсміливіші навіть заповнюють порожні поля. Для будь-яких цілей не був призначений блокнот - це кристальне задоволення. І чудовий подарунок!

Читайте також: ХЮГГЕ ПО-УКРАЇНСЬКО: 10 Затишних пледів MADE IN UKRAINE

Українські умільці все частіше звертаються до теми різних блокнотів, планнерів, скетчбуків, софтбуків, артбуків, тревелбуків та інших «буків». Кожен має свої особливості, наприклад, щільність паперу, розмір, стійкість до фарб тощо. Але ми не заглиблюватимемося в тему, а просто запропонуємо вам найгарніші блокноти «made in Ukraine». 

До нашого топ-5 потрапили справжні витвори мистецтва від Kyiv StyleBlankNoteHiver BooksSea NotebookOh My Book!. Ці хлопці зайшли набагато далі, ніж гарна обкладинка та якісний папір. Вони ретельно розробляють концепцію продукту і просто люблять те, що вони роблять - це відчувається у кожному шорсткому листочку. 

Kyiv Style

Найкрасивіші блокноти від українських брендів-Фото 1

BlankNote

Найкрасивіші блокноти від українських брендів-Фото 2

Hiver Books

Найкрасивіші блокноти від українських брендів-Фото 3

Sea Notebook

Найкрасивіші блокноти від українських брендів-Фото 4

Oh My Book!

Найкрасивіші блокноти від українських брендів-Фото 5

Статті на тему