UA
  RU

  Найкрасивіші кольорові водоймища у світі

  Редагувати переклад
  Чи любите ви природу так, як її любимо?

  Пропонуємо вам разом з нами здійснити ментальну подорож найкрасивішими водоймами у світі. Б'ємося об заклад, такої краси ви точно не бачили! Сподіваємося, що наша стаття надихне вас швидше закінчити важливі справи і вирушити в одну з цих дивовижних точок на планеті Земля. 


  Целль-ам-Зее-Капрун, Австрія

  Найкрасивіші кольорові водоймища у світі-Фото 1

  @zeppaio

  Альпи власними силами — явище унікальне, але у парі з озерами вони утворюють справжнє диво світла. Зараз ми поговоримо про маленьке курортне містечко зі складною назвою Целль-ам-Зее-Капрун. І нехай туристи найчастіше навідуються сюди в зимовий час, адже він вважається меккою для любителів лиж та сноубордів, у літню пору тут теж є на що подивитися. Насамперед — на озеро незвичайного бірюзового кольору. До речі, тут ви можете плавати та ловити рибу. 

  Теллурайд, Колорадо

  Найкрасивіші кольорові водоймища у світі-Фото 2

  @karl_shakur

  Теллурайд оточений горами Сан-Хуан, що тільки додає йому шарму. Саме містечко обіцяє вам розваги у вигляді відвідування барів-салунів, бутіків для справжніх гурманів та перукарень у стилі ретро. Але варто вам звернути з головної дороги, як очам стане дивовижна картина - цілий ряд озер (Блакитні озера, озеро Хоуп і озеро Навахо), колір яких з насиченого смарагдового блисне до небесно-блакитного. На жаль, але купатися тут не можна — вода має дуже низьку температуру і може спричинити тривалу і неприємну застуду. 


  Читайте також: 10 ЧУДЕС ПРИРОДИ, ЩО МАЄ ПОБАЧИТИ КОЖНИЙ

  Лас Колорадас, Мексика

  Найкрасивіші кольорові водоймища у світі-Фото 3

  @danielyubi

  Кольори бабл-гам та оранж ніколи не виглядали такими привабливими разом, як на цьому фото. Води, що протікають через насип солі, вливаються в річку, бірюзовий колір якої робить контраст ще виразнішим. Здається, ніби все це на іншій планеті, але ні — ви знайдете озера в Мексиці. А винуватцем такого фарбування води є водорості. 

  Каньо-Кристалес, Колумбія

  Найкрасивіші кольорові водоймища у світі-Фото 4

  @hiltondavila

  Чого варті лише фотографії Каньо-Крісталес! Від них перехоплює подих і голова йде кругом. Що ж відбувається з тими, хто може побачити всю цю красу на власні очі? Вона складається з усіх кольорів веселки і гордо носить назву, дану їй місцевими жителями, - "Річка, яка тече прямо з раю". Ви можете купатися в Каньо-Кристалес, але потрібно бути вкрай обережним, щоб не порушити баланс екосистеми водойми. 


  Читайте також: 5 МІСЦЬ УКРАЇНИ З ЧАРІВНОЮ ПРИРОДОЮ

  Східна Нуса-Тенгара, Індонезія

  Найкрасивіші кольорові водоймища у світі-Фото 5

  @thismattexists

  Складно повірити, що такий колір існує у природі, а не на палітрі фотошопу! Три озера (до речі, відтінки блакитного у них всі різні) знаходяться біля підніжжя вулкана Келімуту. Цікавий факт: відтінок води змінюється в залежності від активності вулкана. Як ви могли здогадатися, купатися в цих кратерних озерах не можна. А шкода. 

  Хіллер, Австралія

  Найкрасивіші кольорові водоймища у світі-Фото 6

  @jaimenhudson

  Коли бачиш таку пишність, просто не віриш своїм очам. Озеро Хіллер знаходиться на віддаленому острові на заході Австралії, тому дістатися до нього можна лише на катері або іншому судні. Зате тут вас не потурбують юрби туристів, адже такими чудесами природи варто милуватися в тиші та спокої. Озеро Хіллер дуже солоне, тому купання тут, у звичному розумінні цього слова, неможливо, а ось полежати «зірочкою» будь ласка.    Статті на тему