UA
RU

Сара Полсон зіграє роль епатажного лідера секти Гвен Шамблін у новому проекті HBO

Редагувати переклад

Історія розповість про сходження епатажної особистості та гучного дієтолога Гвен Шамблін.

Спойлер: Сара Полсон відмовилася від кримінальних антологій, заради участі в цьому проекті.

Сара Полсон зіграє роль епатажного лідера секти Гвен Шамблін у новому проекті HBO-Фото 1

Хто-хто, а Сара Полсон вміє грати ролі дивних і нестандартних персонажів, тому не дивно, що саме їй дістався такий скандальний герой як Гвен Шамблін. HBO Max планує випустити серіал про життя, становлення і догляд відомого скандального дієтолога. Майбутня картина називатиметься “Шлях вниз: Бог, жадібність і культ Гвен Шаблін”.

Ця жінка прославилася своєю унікальною, за її словами, християнською дієтичною програмою Weigh Down Workshop, у якої з'явилося багато шанувальників. Після цього Шаблін вирішила просувати свій бізнес масштабніше і заснувала церкву Remnant Fellowship. Скандального дієтолога звинувачували в тому, що вона чинила психологічне, фізичне та емоційне насильство над своїми парафіянами, змушуючи називати її церкву культом. 2021 року Гвен Шаблін загинула в автокатастрофі.

Сара Полсон зіграє роль епатажного лідера секти Гвен Шамблін у новому проекті HBO-Фото 2

Читайте також: Джейкоб Елоді зіграє Елвіса Преслі у байопіку Софії Копполи

На HBO Max раніше вийшов документальний проект "Шлях вниз", який розповідає про життя епатажної героїні, а також розслідує причини її раптової смерті. Сара Полсон виконає головну роль у майбутньому серіалі. Відмітною рисою Шаблін була пишна зачіска, а саме сильно начесана копиця волосся. Цікаво вже подивитися, як Полсон виглядатиме в такому незвичайному образі.

 

Статті на тему