UA
  RU

  Саша Чемеров & Бумбокс презентували відео ”Любіла”

  Редагувати переклад
  Саша Чемеров та Андрій Хлівнюк, фронтмен гурту "Бумбокс" презентували відео "Любіла".

  Сашко Чемеров: “Я почав писати пісню «Любіла» у Лос-Анджелесі. Тоді вона мала назву «1%» — у мене в той період життя було багато випробувань, назва підходила ідеально. Сидиш на балконі в LA і пишеш пісню з розрахунком на дує — я одразу хотів, щоб у ній співав Андрій. Здається, я йому відправивши демку, вокал під гітару, чи ми побачилися, я тоді приїхав на зйомки кліпу та застряг, але перша версія, яку я записав – це був соул з рнб, йому дуже понравилася. А потім я зрозумів, що сильно змінився, і ті сингли, які випустив, мають з «Любіла» мало спільного. Андрій запропонував переробити аранжування, за це взявся Дмитро Кувалін (гітарист Бумбоксу). Потім ми залучили Олександра Люлякін (барабанника Бумбоксу), а потім і Павла Литвиненка (клавішника Бумбоксу). Стало зрозуміло, що це вже не дме Саші Чемерова та Андрія Хлівнюка, а Саші Чемерова та Бумбоксу.”


  Андрій Хлівнюк: «Після суперхіта «Тримай мене» з Олександром Чемеровим (The Gitas, “Димна Суміш”) я зарікся записуватися разом, розуміючи, що матеріал вийшов недосяжно крутим. Проте, минуло кілька років і Саша запропонував знову сісти в студію і накопичити щось більш ритмблюзове. Дописавши куплет і попрацювавши над аранжуванням з Дмитром Куваліним (гітаристом Бумбоксу), мені стало зрозуміло, що пісня «Любіла» просто мусить жити в радіопросторі. Надзвичайно приємно, коли всі учасники запису — гурт, спеціально запрошені бек-вокалістки, звукорежисер — наспівують «вона любила, любила» ще кілька днів поспіль. Стане пісня «Любіла» синглом, чи увійде до наших із Сашком альбомів — не важливо. У моїх навушниках на ранковій пробіжці вона вже незамінна.»

  Чемерів


  Сашко Чемеров: “Я переписував пісню “Любіла” тричі. Точніше, перезаписував. Ми почали працювати над нею з Бобом Хомулком у студії «Бобіна», продовжили з Ігорем Рабіновичем у «Істок», та закінчили у Нікіті Богданова у «Нікіта Богданів Music», де пісня зводилася й маcтерилася. У фінальній версії я не тільки співав, а й читав реп, що викликало захоплення у Андрія та менеджменту Бумбоксу. Ми вже готувалися затвердити майстер, коли я зрозумів, що моя читка — це реверанс у бік минулого, для цього аранжування реп не працює. І я переспівав цей фрагмент тексту у госпел-манері.”

  Любила
   

  Читайте також: #BOOKSHELFY: ЩО ЧИТАЮТЬ РОК-ЗІРКИ: АНДРІЙ ХЛІВНЮК, ЖЕНЯ ГАЛИЧ, САШКО ЧЕМЕРІВ


  Сашко Чемеров: “У пісні “Любіла” Андрій Хлівнюк написав інший куплет, а я весь інший текст, включаючи приспів. Говорити про сенс пісні – справа невдячна. Для мене сенс цієї пісні в харчуванні: А любити країна тобі так сильно, як ти її? Сенс у тому, що надія є, нехай лише 1%, але є! Й звичайно, це пісня про закоханість. Про що ще писати?

  Читайте також: ЕКСКЛЮЗИВ: ІНТЕРВ'Ю АНДРІЯ ХЛІВНЮКА У ДЕНЬ ПРЕМ'ЄРІ ВІДЕО «ШКІДА»   Статті на тему