Edit page title Саша Чемеров, Христина Соловій та Ігор Кириленко презентують відео на акустичну версію пісні "Біжи Тікай"
Edit meta description Саша Чемеров, Христина Соловій та Ігор Кириленко презентують відео на акустичну версію пісні "Біжи Тікай" - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Саша Чемеров, Христина Соловій та Ігор Кириленко презентують відео на акустичну версію пісні «Біжи Тікай»

Редагувати переклад

Вже сьогодні, 26 січня, за два дні до офіційного релізу, на Apple Music з'явилася  акустична версія пісні Біжи Тікай, лайв відео у стилі 90-х, де артисти у теплій атмосфері бутік-студії Ігоря Кириленка переживають пісню за новим.

28 січня відео можна буде побачити на YouTube каналі Саші Чемерова.

Саша Чемеров, Христина Соловій та Ігор Кириленко презентують відео на акустичну версію пісні «Біжи Тікай»-Фото 1

Про лайв відео “Біжи Тікай” Acoustic Version:

Музичне відео на пісню “Біжи Тікай” вийшло 26 листопада 2021 року і вже набрало понад 300 тис. переглядів (переглянути можна тут).

Тема токсичних стосунків досить актуальна в нашому суспільстві, і єдиний вихід із драмі це прийняти її, проаналізувати і вибрати собі. 

Акустична версія пісні “Біжи Тикай” знята на VHS камеру і є логічним продовженням її нуарної концепції. Запрошуємо вас слухати та дивитись продовження нашої історії.

Читай також:Після оголошення про розлучення з Еммою Робертс Гарретт Хедлунд заарештовано   

ДОВІДКА:

Назва релізу: 

Саша Чемеров, Христина Соловій, Ігор Кириленко - Біжи Тікай (Acoustic Version)

Дата релізу: 

26 січня 2022 року (Apple Music)

28 січня 2022 року (YouTube)

Автор тексту/музики: Саша Чемеров

Жанр:поп

Саша Чемеров — український музикант та продюсер, розпочавши сольну кар'єру під своїм ім'ям навесні 2021 року, за цей період артист успіл випустити чотири сингли, два з яких є спільні пісні з гуртом Бумбокс та Христиною Соловій.

Це новий етап музичної творчості у кар'єрі музиканта, тепер уже як поп виконавця з вкрапленням таких жанрів як джаз, хіп-хоп, соул та ін. Якщо охарактеризувати це одним словом – український інтелігентний поп.

Також Саша Чемеров є діючим музикантом та засновником калифорнійського року гурту The Gitas, а в минулому фронтмен українського гурту Димна Суміш.

Instagram - https://www.instagram.com/sashachemerov/

Facebook - https://www.facebook.com/sashachemerov/

You Tube - https://www.youtube.com/channel/UCaRdJCG5XJRuQPbvp2sgAZg/featured

Статті на тему